Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
5
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
6
Sicriele cu trupurile celor 7 fani decedați ai lui PAOK au fost repatriate de pe aeroportul din Timișoara
0
De ce Fenerbahce va folosi tricouri cu „Chobani” pe piept la meciul cu FCSB
10
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
19
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
poate vin sustinatorii lui fc arges :)))))))
Păcat, batem la scor niște unii care se cred alții. :))
*** a fost ...taiat(moderat),ca nu respecta...... ma lasi?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba..............ati moderat....ca am scris.....valahu.........lolllllllll insemna ca valahu este injuratura??????????????
si acuma clasamentul corct.....1....35% dinamo bucuresti.....2...20% rapid bucuresti...3....poli timisoara.=15%......4....U.Craiova 10%....5..petrolu ploiesti 5%....6...fcsb 4%....7.....in timp ce 11 %=celelate echipe
e normal ca dinamo negoita sa nu aiba fani, dinamo badea are ceva fani din cei 11% insa dinamo lipa are cei mai multi fani, circa 7%.
54%...?????????????...lol, faceti pe voi gsp........din ashtia 20% sunt femei gravide care habar nu au de fotbal; 30% daca ii intrebi nu stiu nici macar un jucator de la fcsb, dar sa-i mai intrebi de tot lotul......m-as mira ca o clona sa aiba atatia suporteri, deci fcsb are 2 suporteri : Valahu (cARE intra cu 5 clone pe jsp)...si Khal venit de peste Prut si cateva maruntisuri de fantome, dar cel mai important lucru este sa se faca un sondaj la momentul actual:ADICA IN NOU FORMAT FCSP.....sa vedem cati suporteri o sa aiba viitorul FCSP, ca in curand nu o sa mai existe nici fcsb......defuncta steaua avea ceva suporterii in majoritate de la sat de la mamaia la tara adica cand mergeam in vacanta toti taranii cand ii intrebai:cu cine ti ba?...cu ***, a....okai, ia zi si tu 2 jocatori de acolo macar portaru si capitanu....pai de unde sa stie ala mancatiaS.....problema se pune in felul urmator dupa ce Armata a cerut retrogradarea clonei in divizia b, BULANU a zis ca nu se pune problema, in curand o sa vedem decionderea DNA si o sa-l ia la intrebari pe domnul de mai sus pentru interese in serviciu si s-ar putea sa il vedem si pe d-mnul cu ochelarii langa transferatii becali si ceilalti...asa ca Bulene, retrogradeaza aceasta clona si asa isi va schimba numele din nou pentru a mia oara , se va numi FCSP......si nu iti bate joc de fotbalul romanesc......
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
,,marele meci,,!?:))) doua echipe comuniste,***fara identitate,,*** cealalta e ca si cum nu ar fi !!!! marele meci !!!!!(s)ictir !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu mai are curaj sa-ti raspunda.....arunca bomba si fuge ! :)
domnule ,"nou infiintata" fcdb poate :) ... pt ca nicu badea v-a inchis loja si parcarea ... + cateringul ... cine suntetiii....aughh (hotii) ... augh (din) ... augh (stefan cel mare) ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.