•  24 Mai 2009, 11:46

Nu-i nimic , mergem inaint.Rapidul exista si joaca. Batem ultimele 2 etape si lasam pe steoaia acasa.

dimitrisclass
dimitrisclass  •  24 Mai 2009, 11:30

asta nu normal?! pai craiova putea si ea sa ma dea njok cu capul si bomba din prima repriza,bara lui stoica,costea sa nu mai vb de penalty-ul ratat,,, rapidul a avut si ea cateva ocazii numai ca stiinta a mai si marcat,,,decat de trei ori hahahha chiar nu mai exista simtul masurii?

•  24 Mai 2009, 11:27

asta nu normal?! pai craiova putea si ea sa ma dea njok cu capul si bomba din prima repriza,costea sa nu mai vb de penalty-ul ratat rapidul a avut si ea cateva ocazii numai ca stiinta a mai marcat,,,decat de trei ori hahahha

senateo
senateo  •  24 Mai 2009, 10:51

Degeaba se lamenteaza Hizo, Craiova a fost clar superioara, a redevenit echipa in forma care a spulberat pe CFR si pe Dinamo. Probabil acelasi scor il vor realiza si etapa viitoare in Ghencea.

•  24 Mai 2009, 10:46

-analizand atent clasamentul si programul ultimelor etape observam ca, chiar daca luau cele trei puncte, rapidistii nu puteau prinde locul doi; acest rezultat ii incurca insa, rau de tot, pe stelisti care aproape ca nu mai pot prinde un loc european!

•  24 Mai 2009, 10:45

Da mai tre sa ai un ghinion fantastic sa iei bataie cu 3 la 0 Ha Ha!!!

•  24 Mai 2009, 10:38

La fel scriu si altii istoria Omenirii...Daca si cu parca!Daca Rapid a avut 9 ocazii,Craiova a avut min. 20!daca Stoica marca din 11m si nu lovea bara,daca Njock etc...La 3-0 a mai fost o ocazie dar noroc cu mila olteneasca...Daca nu rata D.Stoica putea fi 5-0!Pe contre. Meci frumos,echilibrat,asta e fotbalul dar si...astia ne sunt "oamenii de fotbal"...

•  24 Mai 2009, 10:36

Ha, ha, ... "echipa momentului" ... asa va spuneati acum o saptamana, acum looserii momentului, Agonie si extaz! O echipa inconstanta ca voi n-are ce cauta in Europa! Adio, Rapid!