Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Gică Hagi a răbufnit: "Nu se mai poate așa ceva! Nu mai suport. Îmi iau inima în dinți și vă spun tot"

« Înapoi la articol

Comentarii (16) Adaugă comentariu

Bogdan Radulescu  •  17 Aprilie 2018, 10:30

Frustratilor,***,oameni de 2 bani.jigniti un om ce a facut pt Romania mai mult decat orice presedinte (toti au fost si sunt puslamale)toti banii castigati i a investit in Tara sa,orasul sau...va treziti voi,cei ce nu l ati vazut vreodata jucand sau cei ce luati din zbor ce vb unul ca burleanu...ba i.........r,sa ai o academie inseamna...infrastructura,terenuri,cazare,scoala...in toate 3 sunt angajati cateva zeci sau sute de oameni...inmultind cu cel putin 2...omul asta hraneste ceva mai mult de o comuna (daca stiti xe inseamna asta)din banii lui si din sponsorizari...va treziti voi sa il jigniti?!?este cel ce ne a scos in strada cand nu ne cunosteau americanii...sa dus acolo si i a facut sa caute pe harta lumii unde este Romania...imbecililor

mountytoma  •  17 Aprilie 2018, 09:19

Hagi are dreptate! El stie ce face la Ovidiu, uitati-va la felul cum joaca fotbalistii crescuti la Viitorul fata de ceilalti... Cum stau pe teren, cum se uita pe teren, cum paseaza, cum se demarca... este o diferenta uriasa intre ei si ceilalti! Ca sa nu mai vorbim de disciplina si spirit de echipa!

Marcel Jeler  •  16 Aprilie 2018, 23:46

Doamne, ce mai papagal !

Miroslav Mihai  •  16 Aprilie 2018, 22:36

NENEA HAGI VREA SA SCHIMBE SUBIECTUL SA NU SE STIE CA L A LĂSAT PE PRETENU PETRESCU SĂ CÂȘTIGE MECIUL ,LA INTERVIUL ĂSTA ERA AȘA DE FERICIT DE PARCĂ CÂȘTIGASE EL MECIUL.TOT MECIUL IANIS A ȘUTAT NUMAI IN SPATE SAU UNDE NU ERA NIMENI.S A BATUT SA DEA SI EL GOL SA PUNCTEZE LA GOLAVERAJ ,STIA CA E MINUTUL 85

Dorin Dorin  •  16 Aprilie 2018, 21:43

plangaciosul clasei cand ia bataie cum incepe sa planga e prea mult bagat in seama rezultatele pentru suporteri sunt pe moment nu peste 100 de ani cand vor creste copiii asa fac toti e jucator bun nu conteaza nationalitatea il naturalizezi si faci performanta nu frate la noi daca nu e roman si nu e de la academia hagi nu avem nationala,de asta suntem in urma cu tot

balauru48  •  16 Aprilie 2018, 21:09

Ce a zis asta, iar fuge din Romania? :))))

ion.ionescu  •  16 Aprilie 2018, 19:13

Haterilor, sunteţi căţeii lui Burleanu sau atât vă duce mintea ?! Gică a câştigat banii în Spania, Italia şi Turcia şi i-a investit pe toţi în România. Aici plăteşte impozitele *** ! Dacă îşi făcea Academia în Turcia avea imediat statuie, avea acum 100 milioane euro, un palat de la Erdogan şi funcţia de ministru al Sportului, nu-l jigneau toţi habarniştii şi frustraţii ca voi...

sibelius  •  16 Aprilie 2018, 18:35

Postat de sange_alb.rosu pe 16 Aprilie 2018, 17:46

Ce vorbesti? Brazilia e plina de saraci. La fel Argentina sau Columbia. Si totusi, uite de unde vin cei mai mari fotbalisti ai lumii!

Brazilia are populatie de 10 ori mai mare decat Romania. Argentina si Columbia "doar" de doua ori mai mare.

para.para  •  16 Aprilie 2018, 18:01

Deci cand regele ia bataie, de vina sunt ISU, IGSU, Burleanu, Ponta, pisicile comunitare si fumatul in cluburi.

sange_alb.rosu  •  16 Aprilie 2018, 17:46

Postat de zoly_85 pe 16 Aprilie 2018, 17:25

Fotbalul este precum tara, n-ai cum sa faci fotbal de mare performanta intr-o tara vai de capul ei.

Ce vorbesti? Brazilia e plina de saraci. La fel Argentina sau Columbia. Si totusi, uite de unde vin cei mai mari fotbalisti ai lumii!

«

1

2 »
«

»