Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Nu va hazardati cu aceasta regula. Ati zis bine, ca Liga 1 devine din ce in ce mai mult un campionat de tineret. Mare adevar. O regula artificiala care forteaza promovarea tinerilor jucatori. Tinerii jucatori de mare valoare, ar fi jucat oricum in Liga1, unde fotbalul est este profesionist si miza este mare. Dar promovarea lor s-ar fi facut progresiv si natural. Hagi, Mutu, Stanciu doar cateva exemple de jucatori mari care au provat in prima liga fara ajutorul acestei reguli. Si ce rezultate aveau echipele romanesti. Char si fara jucatori straini. Regula ar fi foarte buna doar la Liga 2 si Liga 3, unde FRF isi putea pune in practica strategia de dezvoltare a fotbalului romanesc. Nu sa se bage peste LPF.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.