Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Te ai uitat la meciurile cu Slovenia sau doar vorbesti asa, ca ai citit si tu ca a ratat Hagi o calificare? Eu cred ca niciun om *** care a vazut acele 2 meciuri nu il poate invinui pe Hagi pentru rezultatul acelui baraj, decat daca este un om rauvoitor. Raportul ocaziilor mari a fost zdrobitor, in ambele partide, in favoarea noastra, deci antrenorul si-a facut treaba! Un antrenor nu poate sa bage mingea in poarta !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-ai haz...
Cand nu ai rezultate notabile ca antrenor (la nivel de club sau nationala) e greu sa ai cautare. Va ramane in zona de confort a proiectului de la Constanta.
Of, of, of, ce minunat e să visezi !...
Succes Hagi!
După Slovenia mi-ar fi rușine să mai vorbesc de națională.
Gică, puteai să califici Qatarul la mondiale anul acesta și aveai visul împlinit, pentru că ei erau deja calificați ca țară gazdă. :)
La varsta lui altii sunt antrenori.
Trebuie sa te grabesti, Gicuță, timpul nu sta pe loc, ai 60 ani mâine-poimâine... Altii la 60 ani au antrenat echipe mari, calificat nationale, facut performante...Domnia ta doar la Nationala Românie poti faceo ispravă, exclus in alta parte, asa ca grabeste_te , dupa Iordanescu jr poti veni tu !
Parcă pentru "regele" nu era suficientă o "calificare"!!! Parcă domnia-sa dorea trofee!!! Bine,pentru trofeul ăsta, ar trebui să antreneze cel puțin Spania,că nu cred că Turcia ar putea cândva să conteze pe mapamond...Oricun,decât politicul lu' tata Puiu cred că ar putea face mai mult, cum ar fi de exemplu O CALIFICARE.....Apoi.....mai vedem.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.