Alte știri din fotbal
Au mai găsit un vinovat la Dinamo, pe lângă Epassy: „Uite ce atitudine are...”
0
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
spre dezamagirea ta gOGULE, am mai multe decat tine.... stai linistit !!! prb sa pus altfel decat o gandesti tu !!! oricum iti doresc un CRACIUN FERICIT, chiar nu imi place sa te jignesc in pragul sarbatorilor.. oricum tu faci parte din categoria oamenilor cu , creier un pic mai mare ca aluna !!! numai bine
Aşa ai plâns şi când te-a prins fiscul cu venituri nedeclarate?
ai inchis calea spre nationala a unui oltean adevarat care nu ne-a vandut ca tine.respect GICA CRAIOVEANU
rechinule cate clase ai?gh popescu a fost si este un profesionist.nu-l simpatizez dar asta-i adevarul!
mai gicuta,mare bulache maiesti,se pare ca ai intrat in campanie
"Fiind un mare pasionat de fotbal am crescut cu această echipă minunată care era Craiova anilor '80" ....'82 , nu '80 ! Asa spune in inerviu...! Vai de capul vostru de editorialisti ! Nici cu interviul in fata nu stiti sa scrieti ????
e in campanie electorala deci i se pot ierta lacrimile de crocodil!!!! vrea votul lui mititelu? ciuciu!!!!!
hai tataa la craiova...
sant stelist,dar dupa acel meci am plans si eu ,pentru acel fotbal magnific oferit tuturor de marea echipa a craiovei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.