Alte știri din fotbal
Concluzie tristă pentru fotbalul românesc » Bulgarii au comparat Kairat Almaty cu Universitatea Craiova: „Adversar mai dificil”
0
Bogdan Lobonț vine cu o explicație neașteptată pentru cazul Târnovanu: „Înclin să cred că acesta este motivul”
0
Antrenorii români remarcați de Victor Pițurcă: „El mi se pare foarte bun”
0
Victor Pițurcă dă de pământ cu FCSB și Craiova: „Mult mai slabă decât Auda!”
0
Știri din fotbal internațional
TRAGEDIE: fotbalistul a murit pe loc, după ce a fost lovit de fulger
0
După plecarea lui Radu Drăgușin, Bogdan Lobonț pariază pe Tottenham: „Merg pe mâna lor!”
0
Reacția lui Cristi Chivu după amicalul cu rivala AC Milan: „Nu ne interesează rezultatul”
0
Chelsea ar putea vinde o echipă întreagă în această vară
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Pe tine nea postache. Ti-am mai spus de x ori sunt cea ce afirm ca sunt de asta nu ma feresc sa o arat, ti-am pus snapshoturi din viata mea ani de zile aici ca nu ai curaj de un video call si te ascunzi in spatele unei poze si user anonim.
Repeti ca repetentii, ce scriu altii...ori esti un bididiu, ori esti prost din nastere.
„esti postaci” Nea Cutare, sunt sigur că, la școală, ai fost bătaia de joc a colegilor de clasă...4(patru) pe linie...vai mama ta!! Să-nțeleg, și tu ești un personaj din bancurile cu / despre olteni?
Domnule Popescu, cu tot respectul de care v-ati bucurat atunci cand erati idol in Banie, consider ca ati pierdut dreptul de a vorbi despre Universitatea Craiova. Sunteti partas intr-o oarecare masura la distrugerea acestui mare club (chiar prin indiferenta). Poate ar fi trebuit sa faceti front comun, toti cei care ati reprezentat ceva pentru acest club, nu sa priviti cu indiferenta la dezastrul creat. Cel mai tare ma doare razboiul dintre suporteri,altadata frati.
datoriile campuionatului trecut si pregatirea celor viitoare..... un campionat de reciprocitati , doar trebuie sa le vezi .... sa le stii pe viitor si sa pariezi..... ii lasa pe oameni sa castige la pariuri ....Multumim Neagoe ca ai plecat de la U Cluj.
Pe cine sa angajezi tu, cand esti rupt in dos si abia iti mai misti masa de masaj ? :)))))
dl Popescu, pe scurt e un *** de echipa. asa e de cand s-a infiintat. stim cu totii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Normal că nu aveți mijloc, dacă l-ați dat pe Nistor,asta vă trebuia vouă in Play-off? Poate fi și mai rău de atât,am văzut diferența de valoare între cele două echipe din Craiova,să întâmplat să joace amândouă cu aceeași echipă (Voluntari), diferența este că lotul lui FCU pare mai închegat, poate chiar să ofere spectacol,sau cum spunea Rotaru (fotbal șampanie),jocul lui CSU,unul anost,fad, fără orizont,un fel de hei- rup, atât timp cât linia de mijloc nu merge,nu vă așteptați la succes.
Craiova neunita va presenta oricum un fotbal mediocru.Dar nu inteleg Gigi fostul meu vecin de bloc...alte echipe joaca la nivel european..sunteti la nivel asa de mare? Rapid Farul Steaua si Cluj sunt mai sus deoarece altii sunt bata nu au banii vostrii si se aveti echipe mai bune dar tot de divizia C din campionatul Italian.Ce va dati cu talentele nu apuca nimeni turul 3 la Cupele Europene la anu
Ce bine ar fi dacă fiecare și-ar vedea doar de ale sale...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.