Alte știri din fotbal
Bogdan Andone a stabilit obiectivul lui FC Argeș, după ultimul meci al anului
0
Lupta pentru play-off, tot mai acerbă după Oțelul - FC Argeș » Încheie anul 2025 în top 6: cum arată clasamentul ACUM
3
UTA - Dinamo, duel pentru primul loc în Superliga » Echipe de start pentru duelul de la Arad: Roșca revine
10
Cristiano Bergodi a fost întrebat despre mercato de iarnă la U Cluj: „Eu asta vreau!”
0
Știri din fotbal internațional
Vladislav Blănuță și-a atras noi critici dure după ultimul gest: „Nu înțeleg deloc cum a fost posibil un asemenea transfer”
0
Manchester City a zdrobit-o pe West Ham și e lider! Haaland a ajuns la un bilanț COLOSAL
0
Fluier de start în Tottenham - Liverpool » Radu Drăgușin a revenit după 11 luni
0
Veste uriașă! Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin la Tottenham - Liverpool
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Adevarul doare, stiu, dar asta e adevarul, dupa meciul cu Ceahlaul nu am vazut un stelist sa critice arbitrajul, sa recunoasca ca ati fost ajutati de arbitru, deci va convine sa castigati asa, cu ajutorul fluierasilor.
Mda... aveti echipa, este adevarat, nimeni nu contesta faptul ca sunteti pe val insa, nici nu poti nega greselile de arbitraj pro steaua! Bine, asta nu inseamna ca ati castigat campionatul pe mana arbitrilor, as fi absurd daca as afirma asta, insa greselile de arbitraj pro steaua au fost, ciudat de multe!
giga popescu = o mizerie
Daca tu sustii ca Steaua a castigat titlu cu arbitrii anu' trecut inseamna ca esti bolnav grav de tot cu capu'...
Si un arbitraj pro steaua, si uite asa sunteti iar campioni, si voua va convine sa castige steaua titlul asa, ca nu prea aveti caracter.
Nu ne interseaza parerea unui caracter 0 , caruia Dinamo i-a intins o mana si a jucat 8 meciuri dupa care a fugit ca un las incasand o jumatate de milion ! Culmea e ca tot el de fiecare data are o atitudine impertinenta ! Un individ cu cazier pentru fraude in fotbal nu are cum sa fie in conducerea fotbalului romanesc ! UEFA l-a dat afara din Comisia de Disciplina si noi vrem sa il trimitem inapoi ..... conducator al FRF ???!!!!
Nasosul se si vede presedintele federatiei.Se stie ca poarta sambetele echipei Dinamo,dupa ce a fost ridiculizat de Gurita si dat afara.Cred ca Porumboiu este mult mai indreptatit sa fie presedintele federatiei.
Pandurii nimic popescule? Tu ce fotbal urmaresti?
SLUGOIUL FRATILOR BECALI A INCEPUT SA LE POARTE VORBELE .....!!!! ESTI UN MARE FRUSTRAT .....!!!!! TI-AU LUAT ASTIA SI ELICOPTERUL ???????
ca si-a facut o echipa buna cu care poate castiga campionatul fluierand
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.