Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
14
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a intrat în istorie! Record absolut la Campionatul Mondial: l-a depășit pe legendarul selecționer
0
Și-a aflat adversara! Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
1
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Un singur gol face diferența la pauză
16
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Tu sigur esti unul din aia care ii striga dupa meciuri sa se urce pe masina! Faci stelistii inteligenti de ras!
Bravo, Jiji, fă cum ştii tu mai bine! Scapă de Brandan, scapă de Geraldo, că erau ultimii care mai jucau ceva ce semăna cu fotbalul, bagă-i pe Gardoş şi Latovlevici în echipă, bagă-i pe fraţii Costea, pe Tibi Bălan şi pe Prepeliţă - şi vezi pe ce loc termini în campionat!!! Dacă prinzi locul 8 să dai acatiste la o mie de biserici!!
Cam despre asta vorbesc eu cand spun ca Becali este nociv pentru echipa si isi bate joc de tot.Gura aia a lui spurcata strica niste lucruri pe care nici milioanele de euro nu le pot repara.
prea multi bani castiga nenorocitii astia ! degeaba! pentru ca joaca fotbal! si oamenii muncesc de le sar capacele pentru o minciuna de bani!
FORZA STEAUA ! FORZA GIGI ! Si pentru toate zdrentele si hahalerele, oua cu smintina pe partea economica DIRECT !!!
Pai si daca Geraldo s-a inervat nu avea oare dreptate?Erau banii lui munciti,pe care ii merita de ce sa stea ploconit in fatza lui?Inca una din mizeriile lui becali....
Bai gigi , nu mai agita apele :))))))))
You can say that again! Complet de acord.
Becali numeste "fitze" pretentia strainilor de a se respecta contractele! Si de a fi respectati, ca fotbalisti si ca oameni!!! Ciobby prefera romanii, dar numai pe cei slugarnici, care accepta sa fie scuipati, furati, jigniti!
Pai si pana la urma cine are dreptate ?! A facut scandal Geraldo pe drept sau nu ?!! Eu cred ca Ciobinho a vrut sa-l "faca" la bani pe portughez si acesta n-a muscat si i-a zis verde in fata !! asta e Becali, un bandit!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.