Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
7
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
"chip cu minte de oaie creaţă"...ha, ha , ha!!! Adevaru e ca Porumboiu e smecher si omu are si carte, omu la baza e economist si are dume mai cu mot pe cand huiduma aia de Br@nzos e ca un urs fara creier si e cam depasit de stouri chiar daca o batut Calea Victoriei tot un Berbec ramane.
Daca steaua a cumparat titluri in Romania,a procedat in acelasi mod si in Europa cand a jucat semifinala cpei U.E.F.A.?Nu credeti ca echipele merituoase dupa unii au iesit prea usor din aceiasi competitie?Adevarul este altul si-l banuim cu totii.Adevaratii corupti nu v-or fii prinsi pt. ca suntem in Romania...S-au facut diversiuni si ni se sugereaza directii gresite!!!Daca nu reusim sa gandim v-om deveni fani Dan Diaconescu!!!
Coane, se pare ca intr-o groapa de acest fel (sic) cam esti matale. Tocmai pentru ca te crezi mai bun, insa " ne murdaresti vederea" cu excremetele din groapa ta , cea in care traiesti !
(continuare)Performanta CFR-ului a fost o intamplare ( s-a vazut in meciurile cu Bordeaux, adevarata valoare si constanta in performanta)la fel cum a fost si semifinala UEFA pentru Steaua din 2006. Asta este nivelul actual al Romaniei. N-ai de ce sa te superi !
(continuare) Din pacate drumul de intoarcere spre acea normalitate trece pe aici. Prima etapa s-a intamplat dupa revolutie cu "ingineriile financiare ale generalilor si a lui Paunescu. Etapa urmatoare a fost Jiji. Peste 25-30 de ani, vom putea vorbi despre apropierea de normalitate. Ceea ce te supara pe tine rezultatlele in UCL, ar fi fost la fel pentru orice alta echipa.
Draga Victoras, din cate am citit, esti un idealist.Nu sunt suporter al lui Jiji, insa nu pot fi de acord cu tine. In acest moment (daca nu ai observat) societatea romaneasca este in colaps moral financiar etc. Ceea ce se intampla acum este doar o faza a progresului, pe care il facem pe drumul intoarcerii catre normalitate. Ceea ce acuzi la jiji , se intampla inca de acum zece , cinsprezece ani. De ce ? Pentru ca 50 de ani am trait intr-o societate BOLNAVA.
domnilor de la GSP de ce publicati astfel de stiri? de ce ne aratati pe la TV oameni care sunt plini de ura si de lacomie? credeti ca fotbalul ne da de mancare? sa va fie rusine! mie sila de gsp, prosport si toate publicatiile de sport care transmit numai scandaluri intre oameni avuti. Fotbalisti care sunt oameni ca noi toti, nu sunt vedete! ce fac banii din voi... niste fetite... hai pa
s-a vazut in cl ce puternica este steaua,dar pe ei nu ii intereseaza performanta doar banii.diferenta dintre steaua si cfr s-a vazut in cl nu in campionat.nu am nimic cu steaua dar parerea mea este ca ar trebui retrogradata pentru a se da un exemplu si cred ca becali ar renunta atunci sa mai finanteze echipa si am scapa de acest personaj .daca nici acum cand s-au facut publice atatea mizerii nu se va lua nici o masura atunci nu cred ca vom avea un campionat competitiv nici in zece ani.
si uite asa,iese la iveala faptul ca totii conducatorii de fotbal din tara,fac aranjamente,nu numai becali.Sunt curios cum va iesi pana la urma.
Bai mizeriilor care incercati sa-i luati apararea ciobanului, va place sa va ardeti in dos? Ce intimitate ma? E al vostru? Pai sa va spalati cu el pe cap. Cum e el, sunteti si voi... adica niste mizerii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.