Alte știri din fotbal
Nicolescu le-a bătut obrazul fanilor lui Dinamo după ce a fost înjurat chiar de ziua lui: „Trebuiau să țină cont”
0
Veteranul lui FC Argeș a reacționat după thriller-ul cu Rapid: „Ne lasă un gust amar”
0
Singurul jucător de la Rapid care i-a impresionat pe Săpunaru și Ilie Dumitrescu: „O să mă repet de zeci de mii de ori”
0
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah poate rămâne în Europa: ofertă astronomică primită de egiptean
0
Arne Slot, după ce Liverpool a suferit un nou eșec în Premier League: „Face parte din sezonul nostru”
0
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Cretu e cel mai bun fundas dreapta din Liga 1. De ce sa il dai afara????
200k pe Luis Felipe??? Parca cei de la Iasi nu lasau din milionul de euro! Sa inteleg ca diferenta sunt bani negri la cine trebuie? ANAF ce faceti?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baba la Hassan. Ce cauta doamna in varsta la Hassan?!
Bun așa.
Ce e incredibil aici, cum se mai gasesc tantalai de jucatori sa semneze cu circoteca ciobanului, ca sa fie aruncati si umiliti dupa 5-6 meciuri. Echipa asta ar trebui primita cu un cor de huiduieli si fluieraturi pe orice stadion ar intra, dar intr-o tara plina de prosti ca Romania, are destui gigisti de ocazie.
"jiji" da afara, s-au "jiji" repeta ce ia trasnmis "meme" ? Fiindca adevaratul "barosan" la alde fcsb este "meme" nu alde papagalul de "jiji".
Și voi vreți să câștigați campionatul cu arlechinii ăștia samanțari???... Bwuahahaaaaa!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da afara jucatori? Inseamna ca e Luni... Miercuri ii vinde cu 10 milioane si vineri ii da afara iara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.