Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
ce tampenii a debitat ma?!?!? a zis adevarul!
sa scoti intre 25-30 de milioane de euro dupa un sezon european eu spunm ca nu-i chiar asa de rau. avem bugetul asigura pe urmatori 5-6 ani. dar aici becali are dreptae,coef. uefa este important,acolo am depasit deja cfr si cu putin noroc putem fi cap de serie din turul 1 ucl pana in playofful ucl de la anul. practic ne-am recuperat tot coef. uefa pierdut in ultimi 5 ani,intr-un singur sezon. asta da.
Gigi Becali a calculat profitul de la FCSB din acest sezon și a început să dea lecții ... Cum se potrivește asta cu simbolul de pe căciulă? Cum acceptă patriarhia ca fariseul ăsta să defileze cu semnul crucii cusut pe toate articolele vestimentare în timp ce debitează numai tâmpenii? Explicația probabil că se rezumă tot la cuvântul profit, singurul lucru care îl face pe piperean să simtă că trăiește. Asta înseamnă pt el viața.
....taina e 'un milion de euros' ????....!!! la JJ banul e Dumnezeu!...
Chiar imi era teama ca n-o bagati pe asta cu banii, banii lui gigi, banii...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.