Alte știri din fotbal
Marius Baciu riscă și trece peste indicațiile lui Gigi Becali!
0
Echipe de start la Csikszereda - FCSB: roș-albaștrii încep cu 4 „Underi”! + decizia în privința lui Târnovanu
14
Primul gest scandalos, după ce s-a permis berea pe stadioane! Ce a pățit huliganul care l-a lovit pe Anzor
0
Vassaras explică: de ce a ajuns Istvan Kovacs pe post de tușier la golul 3 marcat de Dinamo
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
9
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
Jaf de peste un milion de lire în UK: cum au spart patru români 449 de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Tutor 3.0, noul sistem care monitorizează șoferii pe autostrăzile din ...
Libertatea
Care steaua ba !! Pina mai ieri ii spuneam inca steaua . Inca mai aveam sperante. DE ACUM INCOLO PENTRU MINE E FCSB A LUI GIGI BECALI !!
iar la ora asta FCSB are profit 15 milioane de euro _______________________________- Dar eu nu va inteleg , ce treaba mai aveti voi cu Becali ?! Nu e "Steaua libera" ? Miscati la talpan si boroi sa va faca echipa , ce treaba mai aveti cu echipa asta ?
Planuri pe stomacul gol! fcsb nu ia titlul!
Inca un an fara grupe inseamna inca un an fara profit! In felul asta, sfarsitul erei Becali se va apropia vertiginos! Va vinde imediat cand cineva ii va pune 30mil pe masa! STEAUA LIBERA!
Hi hi...ati ajusna la insolventa miticilor!!!!
???? cum adica sa cumpere titlu daca mobilizeaza astra si petrolu? Steaua a scos 1 punct din tripla cu petrolu,astra si otelu? asa tg mures daca scoate 2 puncte ar trebui sa fie multumita. desigur,daca astra,petrolu si otelu joaca cum au jucat cu Steaua.
tamuz mai are contract, nu da jiji bani. deci, dupa jiji, *** va fi un fel de petroastra. vrajeala de pasune.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
jijica, cu strategiile lui de ***...ia-l *** pe reghe ca are habar. sau ti-e frica *** ca iti cere iar transferuri de 5 mil si baza de pregatire de doua mil? nu stii ba ca, cu banii faci bani si cu *** faci copii?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becali incearca sa-i mobilizeze pe cei de la Petrolul si Astra ca sa-l ajute sa cumpere titlul! Vechea metoda albaneza. Ciobby promitea ca nu mai iese in public dar... nu vrea sa riste un cancer la limba.
Chiar ma intreb cum au ajuns cardurile alea in comuna plugul vesel !! Probabil postastul era pe bicicleta se oprea la fiecare poarta si striga ci il tineau plaminii !! Veto vino si ia cardul !! A sosit cardul fa !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.