Alte știri din fotbal
Marius Baciu, prezentat oficial la FCSB » Cum arată stafful fostei campioane
0
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
A jucat cu Marius Baciu și e categoric: „Are doar de câștigat. De ce să nu se impună în vestiar?”
0
Gigi Becali a recunoscut că și-a luat „țeapă”: „N-am avut inteligență. Am luat-o în freză!”
5
Știri din fotbal internațional
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Care steaua ba !! Pina mai ieri ii spuneam inca steaua . Inca mai aveam sperante. DE ACUM INCOLO PENTRU MINE E FCSB A LUI GIGI BECALI !!
Planuri pe stomacul gol! fcsb nu ia titlul!
Inca un an fara grupe inseamna inca un an fara profit! In felul asta, sfarsitul erei Becali se va apropia vertiginos! Va vinde imediat cand cineva ii va pune 30mil pe masa! STEAUA LIBERA!
Hi hi...ati ajusna la insolventa miticilor!!!!
???? cum adica sa cumpere titlu daca mobilizeaza astra si petrolu? Steaua a scos 1 punct din tripla cu petrolu,astra si otelu? asa tg mures daca scoate 2 puncte ar trebui sa fie multumita. desigur,daca astra,petrolu si otelu joaca cum au jucat cu Steaua.
tamuz mai are contract, nu da jiji bani. deci, dupa jiji, *** va fi un fel de petroastra. vrajeala de pasune.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
jijica, cu strategiile lui de ***...ia-l *** pe reghe ca are habar. sau ti-e frica *** ca iti cere iar transferuri de 5 mil si baza de pregatire de doua mil? nu stii ba ca, cu banii faci bani si cu *** faci copii?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar ma intreb cum au ajuns cardurile alea in comuna plugul vesel !! Probabil postastul era pe bicicleta se oprea la fiecare poarta si striga ci il tineau plaminii !! Veto vino si ia cardul !! A sosit cardul fa !
cum p999da mamei tale de avo999rton sa spui asa ceva cand tu ai spus cu subiect si predicat ca Steaua mai are de jucat cu aceste echipe: jucatori de la echipele cu care a mai ramas sa joace never go full ret$%$%4ard. re55ardatule.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
du-te in p999zda mamei tale de analfabet ti8888ganizt. de ce p9999da mamei tale tot jignesti? esti bolnav psihic? dinamo aka rusinea romaniei strikes back.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.