Alte știri din fotbal
„Am fost noi foarte buni, nu ei slabi” » Gică Popescu, după ce Farul a scăpat victoria cu FCSB: „Aș fi semnat cu două mâini pentru un egal!”
0
Notele GSP la FCSB - Farul: „Mai jos decât el e doar Dunărea, în perioada aceasta”
0
Ciprian Marica, după FCSB - Farul: „Rezultatul i se datorează lui! Mă câștigă de la meci la meci”
0
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce ploile din România nu schimbă debitul pe Dunăre și cine deține cele ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ăsta minte cum respiră.
Voi realizați ca idolul fcsbistilor nu e în stare nici măcar să citească câteva pagini, cât are o motivare?! Așa ca și-au bătut cei din jur joc de el punând cuvinte de la ei. :-))))))) Sentința asta e dată de multă vreme, acum nu s-a judecat fondul ci doar procedura, așa ca fondul rămâne cum a stabilit CAB. Iar acolo scrie într-adevăr ca CSA Steaua are palmaresul 1947-1998, apoi AFC Steaua 1998-2003 iar despre perioada din 2003 și până în 2017, adică cererea conexă făcută de FC Fcsb, spune ca nu îl poate “constata”. Să ne arate ne-a jjijji sau fcsbistii unde scrie ca Justiția constată palmaresul 2003-2017, ani in care FC Fcsb se numea ilegal Steaua, ca aparținând FC Fcsb! Pt ca ei exact asta au cerut și au fost trimiși la plimbare! :-))) Dacă nu făceau această cerere, Justiția nu se pronunța și nu le contesta nimeni palmaresul obținut de ei. Așa însă s-a pronunțat! :-)))))) Nasol! :-))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.