Alte știri din fotbal
Selecționerul Slovaciei, pe picior de plecare după meciul cu România
0
Gică Hagi, primul an pe minus la Farul! » Suma istorică intrată în conturi din sponsorizări, în ciuda eșecului sportiv
0
Panduru a tras o concluzie amară după ce Lucescu și-a încheiat mandatul
0
Directorul GSP, detalii din ședința în care lui Lucescu i s-a făcut rău » Deranjat de reacția a doi fotbaliști: „A leșinat pur și simplu!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact, îi poate face mai mult rău fiind vorba de un tânăr. Gigi manifestă uneori stările opuse ale unui ins labil emoțional - ca mulți alți români, din păcate. În postura lui de patron, de la a exprima ditirambe exagerate la reproșuri publice, chiar la jigniri, când un jucător mai gafează. Poate nu i-ar strica un psihoterapeut de profesie, nu doar un duhovnic, o spun fără nicio intenție ironică.
Morutan ?
De-ale lui Becali !! Toti pleaca pe zeci de milioane dar pana acum nu a vandut niciunul la asemenea sume !! Asa ne spunea despre Man, Popescu, Coman sau Olaru, insa au ramas pe aici, cu exceptia lui Man de care pana si Parma doreste sa scape !!
Numai vedete la fecesebea: Messi, Mbappe, Kevin de Bruyne. Acum l-au transferat si pe Roberto Carlos. Si tot 5 vor lua de la Nordsjaelland.
Lasa baiatul in pace. Il distrugi.
Lăsați, Giginho, ca nu suntem nici noi, aștilalti, de ieri de azi pe aici. Dacă da copilul asta 2-3 pase aiurea la meciurile viitoare, îl faci albie de porci și îl arunci la echipa de femei. Noi sa fim sănătoși, ca vorbele tale nu fac trei lei. Când dispari tu, o sa dispară o întreaga sleahta de "jurnaliști" care îți sorb prostiile astea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.