Știri din fotbal internațional
Prins între două lumi la Mondialul din 2026 » Revelația din Superligă nu știe pe cine să susțină, Olanda sau Maroc: „Nu aș putea alege”
0
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
3
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Toți spuneți că Dayro Moreno ăsta a făcut meciuri mari la Steaua asta a voastră... dacă tot vă bateți cu pumnul în piept mai dați și voi alt exemplu decât cel cu Galatasaray. Alt exemplu sincer nu am văzut decând s-a redeschis telenovela cu fete frumoase(Dayro).
acu fie vorbe intre noi dar szxekely si dayro au venit la steaua pe aceiasi bani ... sa nu fiu acuzat de lipsa de patriotism dar parca mai bun e dayro decat szekely caci eu unul nu imi aduc aminte sa fi facut vreun joc mare la steaua insa dayro a mai facut meciuri mari (ex: la istanbul cu galatasaray)...asa ca parca mai bun e columbianul cu toate fitele lui...szekely la a treia pasa ori o pierde ori o da aiurea
dayro e doamna ca are parul lung. O sa aiba parte de un tratament special cand va revenii la prima echipa domnisoara.
apropo noi putem sa ne propunem obiective deastea ca noi suntem mai aproape de ale realiza fata de alte echipe, totusi noi am castigat alte trofee europene mai grele pe cand dinamo a luato in gurita, ASTA E DESTINUL VOSTRU, SA FITI MEREU IN SPATELE NOSTRU.
va rugam toti jucatorii contestatil pe dayro moreno sa va trimite pe toti la echipa a 2-a sa joace el cu masa cu dayro cu victor becali cu ioan si cu tot neamul lor de machedonii imputitim, ne-au umplut de machedonii, in orice club te duci trebuie sa sufere unu la tine din neamul lui becali, dar cine e becali asta? ESTE UN NIMENI, deasta sunt batutii nepoti lui pe unde sunt prinsi, ca el este un nimeni. PLEACA DIN GHENCEA CIOBANE NIMENI NU TE VREA, NOI SUNTEM STEAUA NU TU, TU ESTI UN CIOBAN.
obiectivul vostru este sa o luati in guritza de la Dinamo asa cum ati luat-o acum 3 zile ;-))))))
becali, p`r`o`s`t`u`l`e care esti p`r`o`s`t
o sa ti'l fluieram pe al tau iubit dayro asta,pana o sa ajunga sa planga cand il anunti tu ca va prinde prima echipa...
ciobanu asta e incredibil , iar a inceput sa-si bata joc de antrenori de suportri, de toata lumea , mai bine i-ar lua pe toti jucatorii si iar pune sa joace fotbal la el in curte si asa o are prea mare, sa lase clubul steaua , sa-si facu el echipa fc gigi becali , distruge ce-a mai iubita echipa din romania si nimeni nu poate sa-i zica nimic ..
unu din ei e "doamna"... oare care? :-?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.