Alte știri din fotbal
Csikszereda a renunțat la 4 jucători transferați în vară » „Războinicul” lui Robert Ilyeș și-a găsit deja echipă
0
Louis Munteanu a plecat la vizita medicală: „Am valoare, am demonstrat. Sper să fac un meci bun împotriva lui Messi”
1
Valentin Țicu, primele declarații în tricoul lui Dinamo: „M-am gândit că nu mai pot juca, dar acum vreau să mă bucur din nou de fotbal” + Ce le-a promis fanilor
0
Rapid, transfer în impas » Unde s-au blocat negocierile pentru mijlocașul din Superliga
0
Știri din fotbal internațional
The Telegraph, detalii incendiare din culise despre demiterea lui Ruben Amorim: „În acel moment, a explodat!”
0
Un fost antrenor al Interului îl decodifică pe Chivu: „E la un nivel ridicat de...”
0
George Pușcaș va fi prezentat oficial » Atacantul s-a înțeles cu noua echipă
0
3 rușini istorice bifate de Manchester United sub Ruben Amorim
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Familia lui George Sergiu Niculescu, șeful ANRE, face afaceri în domeniul ...
Libertatea
Putin ar trebui să fie atent, după lovitura dată de Trump lui Maduro, spun ...
Adevărul
GSP a asistat la Hannover - Monchengladbach în Antalya: Virgil Ghiță i-a ...
GSP SPECIAL
Lovitură neașteptată pentru Putin și Xi după operațiunea SUA din Venezuela. ...
Libertatea
Vrea sa-l si vanda pe Dayro dar ai vazut ca n-are cui, nu da nimeni pe el nici un scuipat.
Eu nu am nimic cu Dayro daca se pregateste bine si joaca la potential maxim,dar daca il protejeaza becali ii face numai rau si lui si echipei.mai bine lasa-i in pace becali!FORZZA STEAUA!!!
Băi tu ești chiar tâmp!t, jur! Ești pr0st ca Becali! Ce legătură are freza cu caracterul mizer al lui Dayro?? Iar tu la vârsta lui Dayro nu erai fotbalist profesionist la Steaua și nu aveai un asemenea salariu, să îți permiți tu să fi mai interesat de cum arați decât de cum joci! Și pe deasupra ceea ce nu le convine multora e faptul că e băgat pe gât nu că e reprimit la club!
Ai fost cumva plecat de pe planeta vreo 3 ani?????
Din comentariile citite aici,am inteles ca dragii nostri suporteri stelisti vor sa fluiere un jucator al Stelei in loc sa-l incurajeze.TOTAL GRESIT.ASTA A SI FOST MOTIVUL PENTRU CARE DAYRO A VRUT SA PLECE:A FOST FLUIERAT LA ULTIMELE SALE MECIURI DIN CAMPIONATUL TRECUT.E latin si nu-i place.Daca situatia se repeta doar pentru ca suporterii il urasc pe Becali.E pacat.Si eu imi faceam freza excesiv la varsta lui Dayro. Asa fac toti tinerii.VOI,CEI DIN PELUZE,NU VA "GATITI" NICIODATA?
fecalianul asta i idiot rau!i pune martoaga aia fandosita la bergodi in carca iar apoi se mira de ce pierde omul cand nici macar i o echipa nu il lasa sa faca!oierul asta i fantastic!ala mai trebuie sa stea o bucata de vreme la steaua 2 pt ca altfel o va lua de la capat!pacat pentru ca Bergodi nu suporta multe deastea romanesti de prost gust si isi va baga picioarele!sa il vedem atuncea pe fecalian cat i de mandru ca face ce vrea!
taiati un NU :P
cred ca nu pur si simplu nu ar trebui sa mai vina lumea la meciuri ca altfel nu se mai poate.
te miri de ce te contestam! te miri de ce te injura sudul si nordul mereu! te crezi iubit in ghencea dar nu esti! deschide ochii ciobane! nu te mai iubeste decat prostimea! te aclama doar prostimea, te aclama exact acele persoane care pe duarata a 90 de min sparg seminte si fac misto de echipa si de jucatori, acei oameni nu iubesc steaua, nu traiesc pentru echipa, nu ii deranjeaza ca batem, pierdem sau facem egal! a doua zi uita si merg mai departe! aia te aclama si te idolatrizeaza! Lasa-ne!
este incredibil ce se intimpla!eu sunt dinamovist dar cu toata sinceritatea, nu pot sa inteleg de ce se mira oierul ca il contesta tribunele,el ar putea,daca stie cum,sa citeasca comentariile celor care le pasa cu adevarat de acest club si poate le face pe plac si lasa Steaua sa fie acolo unde trebuie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.