Comentarii (28)

mosvasile  •  10 Iunie 2019, 14:14

"Anchetat"de comisia de disciplina a FRF?Se cocoseaza de ras Becali!

ticbis  •  10 Iunie 2019, 14:08
Postat de martinpen pe 10 Iunie 2019, 13:34

Ce presupuneri omule? Nu stii ce sunt alea acte scrise si stampilate? Stucan a aratat cu subiect si predicat ca fcsb si Clinceni au incalcat regulamentele. Oricine poate cauta articolul din Regulament unde sunt scrise si sanctiunile. Trebuie respectata legea, oricine ai fi.

Ca de obicei, esti prost de bubui! La ora actuala, Becali tine in viata cam o jumatate dintre cluburile din liga I-a, pe banii si prostia lui. Daca n-ar fi fost el si megalomania ce-l caracterizeaza, mureau pana acum si Dinamo, si Craiova, si Viitorul lui Hagi. Plus Mediasul, Botosani, etc. Dovada ca asta da bani cu nemiluita oricui, ca la Muntele Athos, ca prostul, fara nicio intentie de a fura ceva in fotbal, este ca de 4 ani n-a castigat NIMIC, niciun campionat si nicio cupa! De fapt, in prostia lui, n-a facut altceva decat sa asigure supravietuirea financiara a cel putin 6-7 cluburi din Romania, care, fara banii lui, erau la oara asta istorie! Asadar, mai usor cu pianul pe scari; ca daca dispare si "oierul" asta, se va alege praful de fotbalul romanesc, atat la nivel de cluburi cat si la nivel de nationala! Stiu placa aia: fotbal curat; mai bine in divizia C decat sa fim slugi la un puscarias; mai bine retrogradam decat sa sa castige ciobanul ceva; mai bine ne bate Malta decat sa fie titulari in reprezentativa Romaniei jucatorii lui Gigi ... bla-bla-bla...! Aveti grija ce va doriti! Prostia se plateste, ever!

marcelclujnapoca  •  10 Iunie 2019, 13:57

Poate se lasa si cu penal si le da si coada puscariasilor. MM a fost la FcArges cu valiza sau fara in vestiar ?

sa_radem_de_fc_fcsb  •  10 Iunie 2019, 13:56

Fotbal Club FCSB este un focar de ilegalități.

blatistu49  •  10 Iunie 2019, 13:45
Postat de moartea_din_vaslui pe 10 Iunie 2019, 13:32

Foarte simpatice anchetele lui Stucan, dar din pacate nu poate dovedi nimic. Tot ce are el sunt presupuneri si fictiune din mintea lui.

vb prostii breeeee cum nu e clona ciobanului Comuna Clinceni unde vor fi meci de meci 50 de spectatori tata mama si bunicu ce o cautat in pauza meciului cu FC ARGESI in vestiare Mimi Stoica si Tusierul penal sa rezolve meciul sa si rezolvat in repriza a 2 a cwe interes o sa aiba Clinceni ul zero interes zero Firmele de cablu inca mai rabda

martinpen  •  10 Iunie 2019, 13:34
Postat de moartea_din_vaslui pe 10 Iunie 2019, 13:32

Foarte simpatice anchetele lui Stucan, dar din pacate nu poate dovedi nimic. Tot ce are el sunt presupuneri si fictiune din mintea lui.

Ce presupuneri omule? Nu stii ce sunt alea acte scrise si stampilate? Stucan a aratat cu subiect si predicat ca fcsb si Clinceni au incalcat regulamentele. Oricine poate cauta articolul din Regulament unde sunt scrise si sanctiunile. Trebuie respectata legea, oricine ai fi.

moartea_din_vaslui  •  10 Iunie 2019, 13:32

Foarte simpatice anchetele lui Stucan, dar din pacate nu poate dovedi nimic. Tot ce are el sunt presupuneri si fictiune din mintea lui.

albalbastru72  •  10 Iunie 2019, 13:14

Cam nasol ca daca intra la puscarie iar,fecesebeaua are sanse mai mari la titlu.

  • 1
  • 2
  • 3