Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Final de etapă în Liga Campionilor: Vlad Dragomir, la un pas de un rezultat mare cu Chelsea » Două echipe sunt calificate în optimi
2
Sub ochii lui Dennis Man, a egalat recordul legendarului Alan Shearer
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
hai ca facem cheta pt tine ca sa ai bani sa mergi la scoala!
Aloooo,gesepe,nu ne intereseaza nimic despre jiji
uitati va lume la acesti cenzori gsp ...am scris... nimeni nu vrea jucatori romani ...mi au cenzurat cuvantul ...nimeni ...de ce ?
cine a pus qatarul in drum,ala a fost un om ***.pai,cine e qatarul asta mah,cum sa ma ec lipseze pe mine?io vreau bani,ce ma intereseaza pe mine de qatar?pac,pac,gata cu "cuatarul"si mondialul lor,eu vreau banii,ma intelegi?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E Mondialul în Qatar și voi vă țineți de glume proaste...
Bai frate.... Dar când se va liniști de tot? Ca noi, ne, am saturat de el, și de voi, mai ales, ziariștilor conjucturali. Folosiți DEX, ul dacă nu cunoașteți termenul.
Vă era dor, este!? Prea mult Qatar și aproape deloc ne-a jjijji, treaba e asta!? :-)))
E treaba lui cat cere important e cat primeste.
Becali si tzepele lui :)) 5 milioane? Zici ca s-a intalnit hotzu cu prostu ))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.