Alte știri din fotbal
Florinel Coman, din nou în tricoul FCSB » Mesajul transmis de campioana României
0
A jucat la Universitatea Craiova și U Cluj, iar acum și-a ales favorita pentru finala campionatului: „E all-in!” + „Țipau la mine dacă dădeam pasă la portar”
0
Gabi Balint a dat verdictul înainte de Craiova - U Cluj: „Văd șanse foarte mici”
1
Thomas Neubert și-a ales favorita dintre Craiova și U Cluj: „Inima mea e acolo”
0
Știri din fotbal internațional
Gol anulat în Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei
0
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
1
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
E negustor. A fraier cine da. El isi vede intersele. Treaba e ca altii nu prea se inghesuie la cumparat. Si cum nici el nu o mai face des, atunci aia vand si ei cum put.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Majoritatea spectatorilor dupa ce si-au dat seama ca au fost pacaliti si joaca fcsb si nu Steaua si-au cerut inapoi banii de bilet!
Eu nu am zis asta , doar ça el vrea sa ia moka face offerte de tôt *** si vrea sa vanda pe milioane, asa si aia cum el cere milioane si aia au tôt dreptul sa cearta,
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prietene , noi il lasam ... nu ne lasa el in pace :))
"Cheia pentru Miculescu e la tatăl copilului. Dacă pune presiune pe UTA și vrea să-l vadă în cupele europene, joi e la televizor!" Imbarligatorule , uite ce a declarat in presa din Arad , tatal lui Miculescu : "Noi suntem deschiși la orice discuții, cu orice echipă. Și nu avem chestiuni de genul ăsta, că am ținut de mic cu X sau Y sau nu pot să merg la clubul cutare din nu știu ce motive. Astea sunt niște prostii! Prima condiție e însă să existe o înțelegere între UTA și cine-l dorește pe David. Apoi, dacă suntem anunțați că există un asemenea acord, stăm de vorbă. Așa mi se pare corect și civilizat. Ideea că ar trebui să pun eu presiune pe club sau că deja pun presiune nu face parte dintre obiceiurile mele. Nu e treaba noastră să discutăm prețurile de transfer dintre echipe. Dacă cineva și-l dorește însă foarte mult pe David și are încredere în el, probabil că poate găsi o soluție de rezolvare. Ar fi culmea să spun eu acum că prețul pentru Miculescu e prea mare sau prea mic. Nu ne privesc lucrurile astea”
Nea Gigi și rezultatul acestor 3-4 telefoane?Același,ca atunci cind dormeai?Ti-am spus ca ramii cu Nistor și M Roman II,dacă nu te miști.Iar te frige Ieftimie.Misca-te,punei la treaba pe MM,pe Luțu,nu-i mai tine degeaba prin club.Vorbeste cu verii,poate-ti oferă ceva mai de dofta,decit cei de care ti-am vorbit.Adu-l înapoi pe V Gheorghe,lasa-i naibii de 250000 cit îți dau turcii pe el.Ala era jucător și l-ai dat pe ce apa nu curge.Hai,pina-n seara vreau sa aud ca ai luat deja doi jucători,dar nu pe Nistor și Roman ca înnebunesc
Tase nu a confirmat? Nu pleacă nimeni în "maxim 2 ani", la ce pretenții are Jiji. Ăla a reușit să plece abia după 6 ani, tocmai în China.:))
HAGI TUDOSE ,Gigi n-a auzit de el pt ca se tinea dupa oi,dar la invatat bine pe ALI BABA SI CEI 40 ... .Uitativa ce jucatori cumpara; Botosani ii albeste sau negreste moldoveanul cela si fluera la urechelui jiji. Asta lacom ,gata iau 30 mil euroi.. .. ia pi draku euroi. HAGI TUDOSE ,latifundiar,miliardar cumpara 5,6 jucatori cu 4,5,6 mil eur.bucata si te bati in europa. Uitativa la oct popescu,coman astia n-au *** colostru dar au fost intarcati cu tuica . mor pe teren n-au maduva ,putere,rahitici la 22 ani. ce sa mai astepti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa cum el cere tot felul de sume ametitoare pentru jucatorii lui, unii dintre ei chiar modesti, tot asa celelalte echipe tin de pretul unui tanar talentat !! Daca il vrea pe Miculescu, sa bage mana in buzunar si sa scoata 1,7 mil. de euro !! A trecut vremea cand, profitand de situatia financiara nefasta a unor echipe, cumpara ieftin unii jucatori iar apoi se lauda ca i-a vandut pe sume mult mai mari !! Ar fi pacat ca tanarul Miculescu sa se piarda in malaxorul pipereanului, unde isi va pierde si din cota pe care o are, cand poate linistit sa plece la un club serios din Europa !! Sunt sigur ca si tatal sau este convins de acest lucru !!
Ciobandante asta e singurul de la care mai vad ceva bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.