Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
0
Înger și demon în SUA - Bosnia » Americanii merg în optimi la Campionatul Mondial
0
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
Învață,ca să poți profesa,nu băga familia în față!!!!!
Felicitari, Gigi, ai scapat de Morutan, care n-a fost, nu e si nici nu va fi fotbalist!
mosule, daca se pricepe la bisnita e corecta treaba, ce crezi ca vinde uta in strainatate pe milioane de euro vreun jucator?? acolo e treaba de impresari ,prietenii, talent, stii foarte bine, si la piata daca te duci la targ cumperi ceva vinzi in piata la pret dublu sau triplu si pe urma nu inseamna ca trebuie sa ii platesti aluia la targ mai mult
Il da pe Creru la Sepsi si primeste azi 3 puncte..buna afacere
Saptamana trecuta nu dadea nimeni 3 mil pe el iar acum hop 5,7 . Preturi marca Gigi,adica facute la tv si pt public. Eu cred ca pleaca si Tanase. Este blazat. Iedu si-a dat seama ca daca continua cu aceeasi jucatori de care tot trage gigi de vreo 3 ani nu va lua campionatul. In plus Gigi nu mai asteapta ,vinde tot daca are oferta.
FCSB il vinde pe ametitul de Morutan la turci pe 5,7 milioane si vrea sa-l ia pe Minculescu pe 600.000. Ia mai pacalit pe UTA cu MAN si acum crede ca-i fenteaza din nou. Mai bine sa plece afara.
Il ia preacuviosul pe Ongenda. Fundas central joaca. Are ochi nea Gigi
Nu-l da Dinamo pe Sorescu la gre tosi!
Doar ca Iftime ar ajunge la retrogradare fara Ongenda si moldoveanul nu e vreun fraier.
Prosteo, cică jiji caută un consigliere pentru transferuri, nu te bagi ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.