Alte știri din fotbal
Rapid s-a despărțit oficial de Tobias Chistensen: „Mulțumim și mult succes!” + mesajul transmis de jucător după transfer
0
Dinamo a decolat spre Polonia: lotul lui Nuno Campos + obiectivul anunțat de căpitanul Cîrjan pe aeroport
0
„A refuzat oferta” » Decizie-șoc luată de Florin Tănase
2
Cum a ajuns Ronny Labonne la FCSB: „Recunosc că am luat modelul Craiova. M-a întrebat asta și m-a cucerit!”
2
Știri din fotbal internațional
Canada - Qatar, în etapa 2 a grupelor de la CM » Umilință la Vancouver
0
Edin Dzeko trage semnalul de alarmă la Mondial: „Nu e ce se așteaptă toată lumea”
0
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani
0
Mexic - Coreea de Sud, în grupa A de la Campionatul Mondial » Câștigătoarea își asigură poziția de lider
0
Lifestyle
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
7
Ciprian Ciucu e acuzat de luare de mită, după ce a fost audiat de DNA. ...
Libertatea
Topul destinațiilor de vacanță din Europa în care verile sunt răcoroase, ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ce se întâmplă cu mandatul de primar al lui Dominic Fritz după ce a fost ...
Libertatea
De cand s-a oprit sportul a inceput campania "NE PASA DE GIGI POATE PREA MULT"
Randoamu si-a taiat cablul de la internet de frica sa nu vina virusul peste el in casa si sa-i infecteze tastatura primita cadou si semnata personal de stapanul fcsbistilor.
Pt cine a uitat, când ne-a jijjji a intra la facultate GSPTV s-a închis :-)))) Deci da, fără ne-a jijji gsp își pierde practic scopul existentei, ei nu scriu despre sport așa cum poate ai fi tentat sa crezi văzând numele publicației, nici măcar despre fotbal, ci numai și numai despre FC fcsb SA / ne-a jjijji sau pot asocia, fie și pe foarte departe, gen “X , care e var cu un vecin de bloc al unui fost jucător de care a fost interesat ne-a jjijji in urma cu 10 ani” :-))))
Nu mai scrie niciun comentariu! Nu le mai face afisari de pagina. Julius e Laslas. Va provoaca pt a comenta si a genera afisari!!! Valy Dinamo, la fel!!!!!!!!
Ești într-adevăr neschimbat. La fel și postările! :-))))))
"prostii sunt neschimbat "...Zici bine ! :))))
Pe un fcsbist nu ai cum sa îl luminezi, am adus argmentele la vremea respectiva, acum doar așteptam colapsul. :-)))) Ca sa folosesc un termen in ton cu prăbușirea piețelor de capital la care asistam de vreo doua -trei săptămâni: I shorted FC fcsb SA stock! :-))))
Nea Gigi e iar in eroare...Cica fcfcsb se distreaza cu Dinamo, din cate stiu eu, campionatul asta, Dinamo s-a distrat cu fcfcsb ! :)))
Nu aveți ce scrie. Pa gsp! Ne vedem peste 2 luni
Buey, jos labele de pe ne-a jiji care face măști, halate și donații la spitale! :-))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.