Alte știri din fotbal
Fostul internațional, verdict despre mandatul lui Lucescu la echipa națională: „A fost o utopie”
0
Daniel Pancu se înclină în fața unui fotbalist din Superligă: „Legendă!”
1
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
1
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Știri din fotbal internațional
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Un programator supărat a reconstruit site-ul ANAF în doar două ore pentru a ...
Libertatea
Lipsa lor, neluate la timp, îți joacă feste. Ajungi să te crezi spiritualul siteului și nu vezi că se face mișto de tine le greu.
Te-ai simțit vizat, n’așa!? :-)))
cum ti-am spus,tu esti complet rupt de realitate. se vede ca nu ai job si stai pe ajutor social. bleah:)) p.s.:care ar fi diferenta ca imi dai mie reply sau scrii pe acelasi articol unde sunt eu?
Nu mai ignora prescripția, ia’le la timp, pe toate, că te faci de râs, decrețel :)
Dacă Metalul Buzău a bătut azi pe Corvinul chiar la HD, îți dai seama ca un rezultat pozitiv al FC Buzău mâine ar fi total contra legilor Universului! :-)))))
Ai iesit din cotet trompeta talpanista ? Joi seara unde .....ai stat ascuns ? Ai soriciul gros la fel ca idolul tau pitigaiat.
Urmeaza un meci plin de suspans...
Cine a zis bă ca a vândut juniorul meciul!? Am spus ca daca meciul ăla era in L1 as fi zis ca e “omenie” insa in ziua de azi nu poti exclude niciodată din ecuație pariurile. PS: incredibil cat să agită Randumb pe aici, doar, doar, doar primește un reply pt a își adăuga încă 50 de bani la “top salary”. :-)))
Sarmanul are timp liber pe care nu stie cu ce sa-l ocupe; nu vezi ca a ajuns sa se uite la podcasturile lui nea marcel? :))))
Plângeți, băăăă !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.