Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
0
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
0
Știri din fotbal internațional
Au ales succesorul lui Nuno Campos!
0
Jurnalista L'Equipe, suspendată după declarațiile despre vedeta Belgiei
0
Jose Mourinho a numit „calul negru” al Campionatului Mondial: „Pur și simplu știu”
0
Perla finalistei Europa League strălucește la Mondial » Coșmarul Bosniei a ajuns deja pe radarul multor cluburi
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Primul ministru din Guvernul Veștea respins în Parlament. Cum arată ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Lasă, nea Jiji, ca de data asta v-a dat Alibec țâța la toți. Jucați-va frumos cu ea:))
Nea Gigi, domnul Alibec ti-a dat ţîţă în meciul de azi.
un puscarias hot, criminal. Locul lui e la puscarie. Vreau sa vad cum tine el un creion in mina si scrie o compozitie de clasa a 4-a (probabil asta e prea mult pt el). Vreau sa vad cartiel scrise de marele "carturar". Toti cei care au fost complici la nemernicia asta sa fie bagati in puscarie imediat. La fel si celalalt puscaris de pe acolo caruia nu ii stiu nici numele
Domnul Alibec, un pachet de Kent vine la tine ! Felicitări .
Dacă as fii fotbalist nu as semna nici o data cu echipa acestui personaj nongrata. Copii părinți deșteptațiva și numai semnați ca veți fii umiliți . Nu sunteți sclavi lui . Acest om va distruge nu va promovează voi va promovați prin munca voastra mai sunt și alte echipe cu nume . Succes
Prin disciplina, becali intelege sa stea jucatorii in genunchi si sa spuna rugaciuni tampite! De aceea ii ingenuncheaza tot!
Alibec comenta pentru ca sclavul de dica habar nu are sa tina un antrenament. Jucator mediocru, antrenor si mai slab. L-a sapat pe radoi dupa care a stat oaie la baci..................................................................Dar e bine nea jiji, fa matale treaba in continuare acolo ca in doi ani nu mai exista FCSB, care oricum nu are dreptul sa joaca in prima liga...................................................................................................Sa vezi ce fain o sa te arda si Planici........................................................Ma distreaza ca metreu crede ca o sa castige procesul.......................nu intru domne in inchisoare....oh well, cu Hagi la TAS......oh well....................Talpan l-a umiliat in toate felurile....................................acum vine randul lui Planici sa-i dea cu legea in cap.
Pai facea asa ca n-ai avut antrenor cu personalitate care sa-l tina in fràu...
Rîsul curcilor. Te-au bătut fostul antrenor şi fostul jucator. Nici asta nu-ti spune nimic Bacali?
Sa ai impresia ca esti buricul ligii 1 dupa atatea laude de la realizatori de emisiune sau fosti mari fotbalisti ba chiar si de la adversari si patroni de echipe ... cam asta este rezultatul. De la sansa de a iesi afara sa castigi 100.000 pe luna ramai la Astra si platesti benzina la bolid asigurarea si impozitu la sfarsit de an ... in rest ... PERFORMANTA... MAXIMA. :)))))) Dar copii ar trebui sa aiba ce sa invete de la astfel de personaje care nu doar ca nu respecta gradele mai mari din club , nedemonstrand nimic inca , avea impresia ca este vreun mare fotbalist si isi permite orice. A mai fost ala de culoare de la Botosani , Ogenda , la PSG taticu nu FCSB , si avea impresia ca e prea mare pentru aia si cand colegii se antrenau el mai dormea 2,3 ore in plus ... si dintr-un viitor probabil stralucit a ajuns sa evolueze la Botosani ... nici in visele lui cele mai negre nu credea asa ceva cand se schimba cu Zlatan in vestiar. . . dar deh. Unii pot invata de pe urma lor ... altfel isi merita soarta. Uitel pe Alibec uitel pe Patrick Petre ... si exemplele de impresai pot continua ... dastia care nu au demonstrat nimic ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.