Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter: „Inexplicabilă abordarea meciului”
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Diversiunea Groenlanda: Trump a ascuns pregătirea unei alte intervenții ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
Pesemne, Dumnezeu (iar) l-a pedepsit pentru trufie!
Acest puscarias a castigat si meciul Voluntariul, cu 2-1, dupa ce a refuzat sa joace in Giulesti, acolo unde era normal sa se dispute acest meci...LOL Acum plange si suspina, jalnica aratare, ca-l bate Dumnezeu pe unde il prinde...LOL... Blestemele il urmaresc pe acest fatarnic, iar daca franarii se intaresc dupa cum au spus, ajunge in coparseu fara sa sarbatoreasca vreun titlu de campion...LOL
Dar de ce e suparat nea Jiji ? Daca asa a vrut Dumnezeu, asa se intampla. Voia Domnului n-o intoarce nimeni....spunea tot el, mai demult !
ai fi nostim daca n-ai fi atat de prost
Gigi Becali : "Suporterii noștri sunt așa cum sunt, nu au prea multe clase, vor înțelege ei"
Dacă eu am posibilitatea să-l ajut pe nașul meu, cum să nu-l ajut pe nașul meu? Am băgat copiii și au câștigat cu 5-1 (n.r. Viitorul s-a impus cu 5-2). Eu îl ajut pe nașul meu, dacă am posibilitatea. Mai vreți vreo dovadă că nea Gigi ajută după cum i se cere ?
nu te face ca nu intelegi. toata lumea stie ca neubert foloseste metode cel putin...neortodoxe (vezi celebrele pungute galbene, terapia cu oxigen etc..). nu e o intamplare ca atunci cand adversarii au cerut controale antidoping bercenarii au pierdut lamentabil
Deci el vrea să câștige banii de la UEFA (titlul e doar cheia spre seiful cu bani al UEFA) prin non combatul adversarilor. E supărat că Voluntari a jucat pe bune. De ce nu e supărat pe echipa lui? De ce nu i-au bătut pe Voluntari? Puteau să aibă Voluntari prima de 1 milion de euro de om, dacă FC FCSB erau mai buni le dădeau 3-0 și la revedere. Cu ce te oprește o primă să îi bați? Mai trebuie să și poată să ia acea primă. Voluntari a putut pentru că FC FCSB e slabă. Vor să fie campioni dar nu vor să se lupte pe corect cu Voluntari. Haha! Parcă-i Randum care vrea să câștige titlul prin desființarea celorlalte contracandidate. :)))
Becali (acum câteva luni): "Campionatul e deja luat. Echipa mea are forță, celelalte echipe sunt îngenuncheate fizic, a mea e forță"
Deci ciobanul plange ca Voluntariul a jucat cu fscb. Asta nu i-a convenit, ca nu s-au ploconit la el ... ***. Si mai zice ca e credincios... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.