Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
7
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
2
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
17
Știri din fotbal internațional
Manchester City sacrifică două vedete pentru Enzo Fernandez!
0
Și-au demolat adversarii în Europa League, după 1-3 în prima manșă! Calificarea care intră direct în istorie
0
Bayern vinde 5 la sută din acțiuni unui concern! Suma fabuloasă care-i intră în conturi
0
Campioana Ungariei s-a făcut de râs! Rușine uriașă în Europa: fostul jucător din Superliga i-a dat lovitura
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
România importă masiv energie după oprirea celor două reactoare de la ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Bun,si daca nu te achita?Unde fugi,pe muntele Athos?
A ZIS CE INTENTIONEAZA DACA VALIZA IESE OK.DA STAI SA FIE OK PT EL.
li se rupe DNA-ului de judecata ta, eu le propun sa-ti faca jaga jaga cu nisip, nu cu vaselina
Daca v a fi achitat? :) pai si daca nu il achita ii da in judecata din puscarie? :)) si v a folosii hot. jud. definitiva in apararea lui? :)) toti ciobanii au bani numa unu ara "maibac" :))))
steaua, club mafiot. Sa se faca dreptate pentru fotbalul romanesc!!
Nea Gigi, felicitari! Stiam ca esti tare, dar esti si mai tare! Ii joci si pe cei din justitie! Bravo!!Joaca-i marunt, adica cu maruntis. Nu le da milioane. Sunt mai ieftini, doar stii din afacerea cu Babiuc. Acum ca le-ai vazut si moacele, cu flerul tau stii deja cu cat e bine sa-i premiezi. Pentru o justitie cinstita, nu? Intreaba-l totusi si pe Mitica, el cat ar da. E mai hotoman ca tine. Ai scapat! N-ai treaba! Esti un exemplu de coruptie/premiere pe fata! Te vom urma, generatii.
DACA Ciobanul va fii ACHITAT atuncea ar trebui aprobata CRIMINALITATEA,VIOLU, TALHARIA .DACA ASA SE VA INTAPLA INSEAMNA CA NU AVEM JUSTITIE IN ACEASTA TARA ASA SUNTEM DE RASUL LUMI DACA AM AJUNS SA NE FACA LEGILE MAFIA DIN FODBAL DRAGOMIR, JIJI CU FAM LUI JIJI CIOBANULE LOCUL TAU ESTE LA JILAVA TU NU VEZI CA AM AJUNS DE RUSINEA LUMI CU TOATA MAFIA TA JIGODIE.
CFR - Slaven Romania - Croatia Spain vs. England International Friendly Matches In Hd Live Stream www.Spor tLive1.T k myfreetv.no -ip.org sport live.zapto.org
J i g o d i e ce esti!Santajezi si furi!Cand iti vom aprinde o lumanare?
Desi sunt un simpatizant al clubului steaua(stiu ca ma intrebati de ce?) eu mi a si doi ca in urmatorii 3-4 ani steaua sa numai acceada in grupele CL , asa poate acest patron urit de toti suporterii stelisti sa fie nevoit sa finanteze clubul din propia initiativa. Asta ar fi singurul mod prin care am putea scapa de el , poate asa va vinde acest club
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.