Comentarii (30)
fuller
fuller  •  22 Octombrie 2018, 08:41

Cred ca mesajul lui Gigi a fost foarte clar: e echipa mea personala si face ce vreau cu ea. Eu nu inteleg de ce mai exista inca suporteri ai unei echipe care nu ii reprezinta in nici un fel? Demult, tare demult, tineam cu o echipa care se numea Steaua. Insa asta a fost o poveste demult apusa. Singurii suporteri ai FCSB-ului de azi ar trebui sa fie familia lui Gigi. Iar toti jucatorii si antrenorii care vin acolo sant doar niste bieti mercenari, care lasa la usa orice mandrie si dragoste de fotbal ca sa fie slugarnici la stana.

trake
trake  •  22 Octombrie 2018, 08:35

Dacă ajunge şi sclavul ăla antrenor cred că vom schimba echipa sau sportul, indiferent cât de stelişti suntem. Cred că vor juca meciurile de acasă la Berceni. O să le ajungă tribunele. Nu va mai veni nimeni la meci. Este foarte prost îndrumat. Deciziile pe care le ia sunt foarte proaste. Insistă cu petardele echipei gen Tănase, Nedelcu care se plimbă pe teren şi joacă pentru adversari. RUŞINE

2116650735317378
Ionescu Andrei  •  22 Octombrie 2018, 05:36

Bv nea gigi asa se joaca fotbal si se pierd campionate . Bv inportant e banii

poison_5
poison_5  •  22 Octombrie 2018, 05:25

Era de așteptat.. la asemenea club, eu sincer mă mir cum de nu joacă Gigi ca atacant.. pff!

10207491963042615
John Green  •  22 Octombrie 2018, 04:57

Hahaha...telemeaua ros-albastra majoritara in romanika...

csasteauabucuresti
csasteauabucuresti  •  22 Octombrie 2018, 01:40
Postat de ang3ldev1l pe 22 Octombrie 2018, 01:19

Cand il va numi pe Lutu la echipa, atunci se va termina de tot cu acest club. Imi si imaginez conversatiile dintre cei doi, Lutu si Gigi inainte de alcatuirea echipei . Lutu: Ma jur stapan-boierule ca nu stiu pe cine sa trimit in teren la meciul cu Dunarea Calarasi Berbecul Suprem: Pai ba Lutule, de aia am cumparat eu numai mijlocasi centrali ca sai ai tu de unde alege, asa ca baga si tu vreo 10 mijlocasi centrali sa tinem de minge, sa jucam tiki taka, plus portarul, dar asta sa fie mai tanar ca vreau sa-l vand repede afara, si gata, 72-0 le dam" Lutu: Gata, jupan-boierule, pupa-ti-as talpile matale cu care ma cotonogesti zilnic, asa am fac, dar mai intai dau o fuga pana la service ca sa-ti aduc masina Pe aceasta cale, il rog pe Mr. Putin, ca daca vreodata are de gand sa arunce bombardeaua peste aceasta tara, s-o faca fix peste casa latifundiarului, sa avem si noi o ultima satisfactie.

Sincer sa fie Lutu pe langa Dica a fost scula de fotbalist, asa ca chiar nu cred ca o sa fie mult mai rau ca antrenor secund al lui ne-a jjjijji. In plus are si licenta pro, Dica are?! :-)))))

1422898941351462
Dan Antoniu  •  22 Octombrie 2018, 12:24

pai tu-ti pui doar pupincuristii antrenori !!!

1581870215401957
Andronic Popovici  •  22 Octombrie 2018, 10:04

"mi se pare correct ,cine la facut destept" ,Lutu ca antrenor are si Licenta pro,muzica lautareasca ,sa vezi ce duete memorabile va face cu *** .Hai fecsebeaua :si una si doua ,cum se joaca hora la AAAromani

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alexbibirica1
alexbibirica1  •  22 Octombrie 2018, 08:36

Delir. E clar ce se va inampla de acum inainte. Oricine va castiga campionatul o va face in dauna celor condusi de Becali Gheorghe , Vasile Geambazi & co. In cursul fiecarei saptamani , la echipã , cu Meme si tot alaiul din staff'ul tehnic, se taie frunza la caini, iar in weekend , indiferent daca sunt jucatori mai bine pregatiti sau in formã, cu siguranta , Dica va trebui sa alcatuiasca primul 11 cum i-a fost dictat anterior,in discutiile telefonice pe care le poarta cu Becali Gheorghe.

1694034334149732
Florin Gugulica  •  22 Octombrie 2018, 08:10

Steaua a ajuns exact ce ești tu ma Ci..0banule nu construesti nimic distrugi tot Steaua = Bisnis Bani Bătaia de joc unui dictator complect paralel cu fotbalul

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează