Alte știri din fotbal
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European
0
România U19 nu o învinge nici pe Ucraina și încheie grupa Turneului de Elită pe ultimul loc
3
România ar urma să aibă o grupă de foc în preliminariile Euro 2028 » Traseul din Liga Națiunilor va influența crucial
0
Fostul fundaș al Stelei îl vrea titular la națională: „Trebuie să vină și alți jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Rezultat NEVEROSIMIL obținut de naționala Iranului în plin război
0
Tottenham a făcut anunțul! De Zerbi, noul antrenor al londonezilor: „Suntem încântați să anunțăm”
0
FIFA a acordat „undă verde” pentru noua regulă a ofsaidului! » Unde și când va începe experimentarea
0
Reacția serii: I-a mulțumit lui Mbappe după ce a fost săltat de forțele de ordine!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
mai trebuie sa apara si in presa din Ucraina, ca aia cu Sinama-Pongolle a aparut chiar si pe Yahoo France si erau zeci de comentarii.
Iar tu mai gigi, daca nu investeai la Steaua erai un si mai mare nimeni.
asa e, Gig, daca Ahmetov venea la Steaua poate aducea atacantul ala de 5 milioane de euro! sau mijlocas de creatie
cum e turcu-i si pistolul....asta e steaua de azi
...farmecu' lu' Bulă...:))
corect ...
Gigica are dreptate. Ahmetov daca avea pe mana un club ca Steaua, sigur il respecta, nu facea circ , castiga titlul mai des decat o data la 7 ani si in 10 ani castiga CL cu Steaua. Inteligenta si banii lui Ahmetov la un club cu ADN de campion faceau o treaba serioasa. Steaua cu istoria ei si cu 5 milioane de suporteri in spate se putea bate cu forte ca Real sau Manchester. Zic asta pentru ca , noi stelistii am mai fost acolo, nu din povesti.
Ciobanul tot cioban!Isi da el cu parerea despre un patron de club,si ce patron......ce club............mai bine ar pune mina pe carte si ar invata ce faceAhmetov,el nici in 10 vieti nu o sa ajunga la nivelul lui Ahmetov din toate punctele de vedere!Huoooooooooooo......................analfabetule!
cei de la gsp si-au cerut scuze ca au uitat sa puna o litera in declaratia lui becali ! In realitate declaratia a fost urmatoarea : "EraM un nimeni daca Ahmetov investea in fotbalul romanesc!"
Bill Gates ar fi un nimeni daca ar investi in fotbalul romanesc !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.