Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - Hermannstadt, meci-cheie la retrogradare în Superliga » VAR nu funcționează la Slobozia!
0
Filipe Coelho a prefațat duelul de la Constanța cu Farul: „Baiaram nu va juca”
0
10 întrebări-fulger cu Darius Olaru: „Ce faci cel mai des în timpul liber?”
0
Tribuna a II-a din „Ștefan cel Mare”, evaporată » Cele mai noi cadre de la stadionul Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, discurs pro Palestina: „Am ignorat Gaza. I-am abandonat pe copiii manipulați de lașii puternici!”
0
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Echipele probabile
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Tu fiind cine..facand ce?
da gigi, da dupa steaua - Craiova din etapa a 2-a de ce nu ai propus patronilor sa va duceti la presedintele arbitrilor sa Ii cereti socoteala.......??????
Marius Sumudica, imi place sa cred ca jocul slab de astazi este doar o-ntamplare... Dinu Gh. si mai ales tu, George Copos, acum mai mult ca oricand, trebuie sa fiti alaturi de echipa! Ca intotdeauna, noi suntem!
A-nceput actiunea "calul troian"! Asta seara i-a fost facut "cadou" Rapidului, cu sau fara intentie, cel mai otravit punct cu putinta...
pentru toti care il pupati in cur pe dani coman,ascultati ce a spus borcea. a fost de 3 ori in birou la badea dar aia nu au vrut sa ii dea 200 de mii la semnatura!!! Bornescu i-a zis,cristi nu pot sa vin vreodata eu sunt RAPIDIST !!! RESPECT MIRCEA BORNESCU!!!!
EU AM O MARE BANUIALA, SA FIM SINCERI ACUM ASTA NU E FURT ..1 PUNCT,AM O BANUIALA CA ACEST "FURT" ESTE FACUT CHIAR DE JAV_RELE ASTEA ,BORCEA, BECALI ETC. DOAR CA SA IASA UN MARE SCANDAL LA RAPID. PS:ASTA SEARA AM FOST 100% AVANTAJATI!CE AM "FURAT" ASTA SEARA ..!? 1PUNCT?ESTE EGAL CU 0.
bai jegule...te iei de Steaua? Steaua este cea mai dezavantajata echipa din ultimii ani din fotbalul romanesc si tot a avut rezultate. taci din gura corbule. Rapid nu mai este echipa aia veche si frumoasa, este o echipa condusa de comunisti si securisti..nu mai vb voi de Steaua. Nu o sa ajungeti niciodata un asenmenea club. E valabil pentru toti.
Asta seara i-a fost facut "cadou" Rapidului, cu sau fara intentie, cel mai otravit punct cu putinta...
Astia de la Rapid sunt copii de gradinitza fata de campioana coruptiei, Steaua lui Jiji!!! Ar trebui sa taca o mie de ani, sa le uite lumea furturile monstruoase!!!
Sa ne amintim de Campionatul furat de steaua in 1998 cu Savaniu la Bacau, de golul de la Craiova tot din acel an?Poi la steaua e ridicata la nivel de rang HOTIA, e o obisnuinta de aia striga oparitii astia acum.La noi se intampla odata intr-un amarat de meci in care am obtinut un amarat de punct de care nu suntem deloc mandri.Pe cand la voi toata istoria e intesata de HOTIE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.