Alte știri din fotbal
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
0
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
0
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare îl mai prindeau?”
1
Gigi Becali nu s-a abținut și a intrat în direct după Turcia - România: „Pe Hagi n-o să-l vedeți NICIODATĂ jucând cu ei doi”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
2
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Nu s-a detonat nimic astazi...
datorita incrangaturilor cu penalii din fotbalul romanesc am ajuns in situatia asta...iar voi, ii pupati in dos, cat e ziua de lunga!
Stanciu nu vine sigur ca e învățat la bani mulți.Se duce la Sucu la Genoa.Dragus, la fel și dacă se duce nasu', pe unde sa duce și asta.Mai rămân Man, care e pe "făraș" la Parma, sau Coman, care s-au cam lămurit toți ca nu poate evolua mai "sus" de Superliga, ori Pușcaș, care e ca și "retrogradat" în Turcia, deși și asta e învățat cu bani mulți, fără sa facă nimic.Ar mai fi fost Ianis Hagi, dar și ăstuia trebuia sa-i dea "meleonul" pe an și nu-i convine lui nasul lui ta-sau. Și s-ar putea sa rămână și cu el prin "ograda".Deci:cine ar putea fi?
Haina ai pe el zici ca fața de masa dintr.o bodegă ...
Drăguș
asta e, tata. pe speculatii facem articole. clickbait-ul sa traiasca! a visat ala ca nu stiu ce... i s-a parut lui ala ca ceva... i-a scapat aluilalt porumbelul din gura...si asa mai departe. prosti noi, ca intram
Pun 2 lei ca vine Cordea sau cum il cheama.
Se pare ca postul de Paste inca mai are efecte in cazul lui Becali...tot detoneaza "bombe"...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.