Alte știri din fotbal
Avem cifrele! Jumătate din țară a urmărit la TV meciul Turcia - România, din barajul CM 2026
0
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări masive în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
1
Fostul antrenor din Superliga dă cu barda: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Se desfiinteaza clona becalifera inainte de sfarsitul anului 100%
Dumnezeu nu îţi spune că eşti prost grămadă . Dar îți dă de înțeles ...
Cu echipă de juniori nu faci performanță în veci. S-a luat și el după Hagi și a ajuns la lingura de lemn. Ă terminat bani . Nu are jucători cu personalitate și forța. Nu are stadion nu are suporteri și nici susținere de la frf și liga. Fcsb va dispărea va ajunge că Dinamo. Sa nu aduci un antrenor bun și jucători de top doar copii e jale cît de amator poți fi.Ada dl pe Reghe și jucători vinde pe rapandulele astea de acum și ia-o de la 0 dar cu cap .Altfel falimentul va asteapta. Cu harababura asta nu faci performanta . Jucatori care joaca pe pozitii aiurea cu accidentari la gramada cu critici pe la tv cu jucatori protejati cu antrenori slabi si o politica de transferuri facuta aiurea cu o gramada de bani aruncati pe jucatori mediocrii sau necopti care cel putin acum nu au cum sa faca performanta. E jale prevad ca vor lua urma lui Dinamo dupa cum merg lucrurile.
Adevarul iese la suprafata, fcsb nu este Steaua chiar daca in mintea multora mai persista aceasta confuzie. Bekali nu este altceva dacat un cioban care-si conduce afacerile dupa principiul ochiul stapanului ingrasa vita. El nu face diferenta intre exploatarea stanei si managerierea unui club de fotbal, in habarnismul lui suveran neintelegand sa-si incredinteze banii altora cu mai multa pricepere si raspundere pentru rezultate. Prin urmare, inconjurat de nulitati gen Meme, Make, Vintila, Argaseala si alti yesman-i fara coloana dar cu foamea-n gat la orice ora, conduce discretionar si incompetent afacerea numita fcsb, un acronim pe care nimeni nu-l poate explica, ceva in genul titulaturilor de intreprinderi comuniste. Pentru el fotbalul a fost o distractie iar clubul o jucarie. Acum s-a stricat si oricine-i de vina numai el nu. Uitati-va la Ilie Dumitrescu care face pe sfetnicul outsider, omul de "bine" care nici nu indrazneste sa-l acuze, Doamne fereste, de ceva. Pierdut in meandrele concretului schematic din fotbalul modern, "specialistul Ilie" ii alimenteaza oierului marota adancindu-l si mai tare in glodul irational. Este un caz de studiu pentru scolile de psihologie.
E un ratat notoriu
E antrenor pe viață. :)) Noroc că anul asta intra în FALIMENT și se desființează. Scapă și Vintila de coșmar. :))
daca nu arbitreaza legitimatii fcsb-isti ,Dinamo merge in finala cupei ..avram si alde legitimatii care se stiu ei ca sunt 12-13-14 sa fie la izolare si sa arbitreze arbitrii Dinamovisti poate primim si noi ce nu am primit in meciul cu pepsi,voluntari,viitoru si sa dea si Dinamo gol cum a dat fcsb al 2-lea in cupa pasa plecata de la dumitru fiind in offsaid si olaru finaizeaza ..sa dea si Dinamo si sa primeasca c eprimeste fcsb in fiecare meci ..pomeni ..da sa primeasca pomeni si Dinamo ca ingrasa ..prea numai fcsb are pomeni .
Dacă tot e iubitor de Doamne-Doamne ., de ce nu-i schimbă numele turmei în FC Isus Cristos ?
Sa dea Domnul sa se adevereasca ce zice fariseul si sa le dea Dinamo 3.. Dar e greu, la *** de fotbal prestat de Dinamo,ar fi minune daca ar marca 1 gol..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca castiga cupa nici gand
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.