Alte știri din fotbal
Oțelul nu a ruginit! Dorinel Munteanu a cedat clar pe terenul unde a devenit campion » Clasament în play-out
0
Daniel Pancu este convins că Mircea Lucescu nu se va lăsa de antrenorat: „O să vedeți”
0
Daniel Pancu are două dorințe, înaintea duelului de la Craiova: „Mi s-a povestit că au fost condiții de Real Madrid”
0
Antrenorul din Liga 2 și-a dat demisia după eșecul de sâmbătă: „Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit”
0
Știri din fotbal internațional
Mallorca - Real Madrid, oaspeții continuă cursa de urmărire » Echipe de start
0
Rușine imensă: Guardiola a snopit-o pe Liverpool! Coșmar cu repetiție după 6 ani
1
Dezvăluire scandaloasă din vestiarul naționalei » Ce pretenții ar fi avut milionarii Italiei înaintea barajului din Bosnia!
3
Emoționant: omul care a dat semnalul trezirii pleacă din Premier League după 4 ani. „Îmi va fi tare dor”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Motorină premium mai ieftină decât cea standard la un mare lanț de ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Cum spunea Vadim, jiji ***. Acum o săptămână declara de bunăvoie și nesilit de nimeni că, gata, renunță la Steaua, numindu-se ***, când iată, revine pe ponei, închipuindu-se Clint Eastwood al fotbalului. Mai domol, mai luați câte un Sanax-ceva, nea și cu mehehe!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zici ca ai inventat apa calda. Ba tolomacule, oamenii au luat suveniruri pentru ca Ghencea e loc istoric, nu pentru ca bunurile au fost achizitionate de becali. "Ca sa stii cum sta treaba", fc fcsb nu e Steaua !
Daca o dezintegra cineva pe *** la timp nu mai vedeam asa batjocura de articol, ziarist palmas si fara nume ce esti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stiu ca ai baut dupa cioban,dar totusi De unde visezi tu ca are FcsB milioane de fani?
Aia de la Sud se bat sa prinda ultimele cutiute cu bucati din gazonul istoric din Ghencea, sa ramana si ei cu o amintire de la Becali! Bai fraierilor, tot ce se darama acum in Ghencea, toate moastele pe care le luati acasa ca si suveniruri, sunt facute si platite de Gigi Becali! Asa, ca sa stiti o treaba! :)))
Schimba placa, valerica the dumbest!!:))
Ziar de impachetat peste
Valet gigist iesti tu mai prostovane.Daca nu era becali erati de mult in faliment. Nici nu se mai auzea de Steaua.Sa ajunsese sa va imprumute Piturca cu bani pentru deplasarea echipei .
Iar va da jj de munca haterilor !?
Cum sa vina la meci unu care tine cu Steaua ,vin doar becalioti atât Steaua însemna CSA .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.