Alte știri din fotbal
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
7
CCA l-a delegat la Supercupa României pe arbitrul care face parte din același partid ca Emil Boc
1
Arbitrii se revoltă, cu 7 zile înainte de reluarea Superligii: „Ne apucăm de Uber! Câștigăm mai puțin decât un livrator și ne înjură toată lumea”
2
Dinamovist pur-sânge, mesaj pentru Eddy Gnahore: „Bravo!” » A ajuns la vorba lui Cornel Dinu
2
Știri din fotbal internațional
După o ședință de două ore, s-a decis soarta lui Zlatko Dalic! » Comunicatul HNS: „Rezultatele din cei 9 ani vorbesc de la sine despre calitățile selecționerului”
0
Protest după eliminarea Braziliei: „Respectați istoria singurei pentacampioane mondiale!”
0
Omul care ia pe cont propriu eliminarea Selecao cere să fie iertat: „Nu este corect să mă ascund”
0
3 detalii înainte de Vitebsk - Universitatea Craiova, debutul în preliminariile UCL
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
3
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
8
Cum a reușit profesorul Mihail Iordache – Bossul din Câmpina – să scoată pe ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
foarte tare. recunosc ca m ai facut sa rad :D
O parte din paminturile din zona de nord a bucurestiului plus steaua bucuresti pot fi vindute oricind si ii pot aduce bani . In rest tot ce a investit e falimentar . Fetele lui iubesc pamintul si steaua bucuresti . Atit . Sunt rasfatzate de soarta .
cfr 1907 cluj-napoca contra fotbal club botoshani a fost de 237 de ori mai spectaculos ca fcsb 2003 s.a. contra fc viitorul 2013 ovidiu .. de ce?
eu nu am tinut niciodata nici cu steaua nici cu fcsb si m-as bucura sincer daca s-ar desfiinta liga 1 si romania nu s-ar califica nici maar la europene pentru ca eu prefer sporturile advarate precum biathlonul, sumo, rugby, hochey si urmaresc doar meteoric sampdoria.
Nu trebui să-și facă echipă,dacă o cedează becali..aia,făcută de mapn,in liga a patra a fi o semi-clonă...deci,o iau pe asta de la gigi,găsesc un investitor,inchiriază marca și asta va fi...asta in cel mai reușit și fericit caz.
Pai si asta ar insemna ca au activat 13 ani ilegal! SF-uri cum spuneam...
BAH TU TOT N AI INTELES CA SITUATIA DE FATA I SE DATOREAZA LUI SF GHIORGHIE...EL I A SCOS PE AIA DE LA ARMATA DIN ACTIONARIAT..NU STIM CUM... CA SA INCASEZE EL SINGUR,,PROFITUL... VREO 80 DE MELEOANE DUPA UNELE VOCI...PANA NU I A SCOS DIN ACTIONARIAT FICISIBI A MERS PE MINUS SAU PE 0.. INTELEGI ACU DE CE E RAZBELU?
Pai scandalul asta e din decembrie, nu-i asa?
un lucru e sigur...daca jiji pierde procesele la ICCJ atunci in baza acelor hotarari se deschide calea ca sa piarda numele, sigla, palmaresul toate echipele, in special cele foste departamentale, care s-au desprins de cluburile sportive dupa 1989. O sa vedem o gramada de sigle noi si nume noi in liga 1 si a 2a si o gramada de sigle si nume traditionale in liga 4a si a 5a...
Lasa nu-ti fa griji. Tu mergi cu nea Jiji la Astra.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.