Alte știri din fotbal
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Debut de poveste în FCSB - CFR, la 3 zile după prezentare: „De asta e foarte greu în străinătate”
0
Raul Rusescu a numit omul meciului din FCSB - CFR Cluj: „Superb! A făcut diferența”
0
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
2
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Un șofer de TIR a fost îngropat sub încărcătura pe care chiar el o ...
Libertatea
d-zeu are lucruri mai importante de facut decat un miracol sa iasa steaua campioana... are razboaie de rezolvat, gripa porcina... eheeeee... nu sta EL sa IL asculte pe becali
eu astept un miracol cu ceva geamantane...
POATE FACE DUMNEZEU O MINUNE SI TE INTORCI DE UNDE AI VENIT,IAR AI INCEPUT SA VORBESTI MULT SI PROST. CRED CA DUPA MECIUL ASTA TI-AI MAI REVENIT CU BANII DE RIZI ASA MULT SI STAN CARE A PREVAZUT" UMILINTA" LA FEL.OARE CIT SA TE MAI SUPORTAM CIOBANE SI TUDOR ASTA TOATE FAZELE LITIGIOASE AU FOST ALE stelei
Credeam ca echipa Steaua se lupta pentru primele locuri, nu echipa Becali.
Nici nu a iesit bine oierul de la parnaie ca a inceput sa "butoneze".S-a vazut clar cum au "JUCAT"Mediasul si Galatiul! Nu era necesar sa se faca de ras penibilul cu numele tudor!Nu e prima data ca fura fara jena pentru steaua!A arbitrat la fel ca Serea!O sa fie dat afara din arbitraj????????????!!!!!!!!!!!!
"Mama Omida" esti penibil tinere, cu tine ca sef, mor romanii de foame.
cu 3 greseli care au furat galatenii,este si normal sa bati la scor!!ei...imi aduc aminte de timpurile cind arbitrau craciunescu,argaseala ,porumboiu iar la conducerea fotbalului era NICU CEAUSESCU!!!din pacate nu ami are putere sa ajute steaua acum!!
Hai ma Gigi, chiar ti-a luat Cel de Sus mintile? Oricum, ce-i drept, 5 goluri intr-un meci este enorm pentru noi. Astept de mult sa dam goluri cu sacu, abia un asa scor ar justifica trecutul lui Laca. N-o fi Otelul cine stie ce echipa (blat n-a fost pentru ca am incredere in Tudor) insa mi-ati facut o mare buburie. Da Doamne sa mai scapam si noi la goluri ca prea a fost seceta! Hai Steaua, macar in UEFA!
O adevarata minune ar fi sa moara Becali de cancer sau in vreun accident! Asa sa ne ajute Dumnezeu!
MINUNE !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.