Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Căpitanul lui Arsenal a văzut imaginile de la final și laudă un adversar: „E un gentleman!”
0
Au! Chelsea n-a avut milă de Arsenal după finala Ligii Campionilor
0
Tensiuni la Paris, imediat după finala Ligii Campionilor » Mobilizare generală, mii de polițiști pe străzi
0
Arteta a explicat de ce l-a desemnat pe Gabriel printre executanții loviturilor de departajare
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
ASTA SPUN SI EU DE O SAPTAMANA:NU SE STIE INCA CE SI CUM!!!!!!!!!!!!!!!! Prea canta unii prohodu aiurea pe aici,fara sa aiba rabdare!!!!!Singurii ce sustin forma radicala sunt avocvatii MAPN.....in rest pana si un judecator a declarat ca e vorba DOAR de sigla.....insa nimic oficial inca!!! Sa avem rabdare,sa vedem ce si cum,si apoi sa actionam in consecinta!!!!!
traducerea in romana este aproximativa.. sau invers, ma rog.) dar metafora antica se suprapune cu mare usurinta penste cadrul factual.)
are dreptate cu ,,galagia,, numai ca zillele trec si ne trezim la meciul cu rapizii ,,gazde ..cu stea in opt colturi,apropo lecce vine de la ,,lecce italia il calcio,, cand era mic juca la pronosport .si eu jucam dar in alt orash,gume turbo ,cin cin ,mai tii minte ?
...boicot...gainarul n are dreptul sa vorbeasca ...
Titus Livius-Brennus....Vae victis.....:D
Pai Lecce e Tofan. Tofan il cheama, lecce e doar o porecla. L-am vazut la tv acum cateva zile, zicea de SUD in viitorul apropiat. Se asteapta, momentan nimeni nu prea stie nimic concret. Am vorbit cu un pusti din Nord pe fb, merge in toate deplasarile si stie ce si cum, desi are vreo 10 ani in minus. Ma rog. Zicea ca "facem galagie", dar trebuie sa stim si pt ce. Concret, ce s-a pierdut. Eu i-am zis ca se pierde momentumul, acum era perfect cand lumea e revoltata. Romanii uita repede si mai bine nu se amana. Dar na, nu decid eu.
prhhostul nu e prhhoost destul daca nu e si fudul
cum caelo, et lunam, et stellas in vigiliis constat, multis arguitur, et parata ad gustum ludificat in sanguine alieno, quo evadat pacificus diverbii pax. exterminant lyrice amputavit caput, Roma flammis, ut incidam in manus barbarorum civitatis aeternae. vae victis, pauperes victimas comburet igne inferiori corporis.. _ desi cerul e senin si luna strajuieste stelele in noapte, multa lume se cearta, se batjocoreste si e gata sa guste din sangele celorlalti, ceea ce sperie linistea monologului pacifist. sabia taie capete si alunga versurile, roma arde in flacari, cetatea eterna sta sa cada in mainile barbarilor. vai invinsilor, trupurile lor ard pe rugurile Infernului.
Pai nu mai tii minte ca am fost...."migratori" o perioada???????....OK,poate din punctul asta de vedere e ina lui,stiu ca atunci a facut urat la adresa astora......omul oricum e prost,el acum e la parnaie doar din cauza ca are gura mare si ii place sa se dea mare........daca nu,nu-l condamnau decat la faza cu terenurile si avea cu suspendare.....insa deh,prostul nu e prost destul.........
strict pe cazul "marca".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.