Alte știri din fotbal
„Nu cred că nu a fost un meci bun!” » Gâlcă anunță noi măsuri dure: „Vor juca doar cei care pot să alerge”
0
Singurul oltean care poate încălca ordinul dat de Rotaru: „Coelho este o surpriză pentru mine”
0
Bancu are un singur obiectiv, după victoria cu Rapid
0
Filipe Coelho s-a referit la noua achiziție: „Nu eu l-am adus” + Are o nemulțumire
0
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
6
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
1
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
1
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Doamne ce focar de infectii este in giulesti, cand vor face si ei curat acolo, stiu ca este mediul lor preferat dar ne vede si europa. Ce au facut rapidistii la CUPA MONDIALA A OAMENILOR FARA CASE?
pot sa confirm,cei mai multi rromi sunt fani steaua,marea majoritate a rromilor nici nu vor sa auda de rapid!
Am scris "rrrapid..".
Pt "rrapid..", in caz ca mai era loc de indoiala.
Banel ar trebui sa vina la voi, sa se alature lungii liste de rrromi din istoria rrapidului: Rica Raducanu, Sandu Neagu(Doamne iarta-l), Marian Rada, Adrian Iencsi, Vasile Maftei(tiggan tractorist), Dani Coman, Marius Constantin, Corsicanu etc..(as putea sa-i enumar toata ziua). "Nu toti tigganii sunt rapidisti, dar toti rapidistii sunt tiggani."
cum rromul lacatus este cel mai mare simbol stelist,de ce nu ar fi si nicolita?e bronzat,se integreaza perfect in imaginea clubului alaturi de dodel de la tara.dodel si banel sunt imaginea perfecta a suporterului stelist cum majoritatea fanilor sunt fie de la tara,fie de etnie rroma.de ce sa ne ascundem dupa deget?
E simbolul euro-lui ca al Stelei nu prea cred. Apreciem efortul, dar pana la simbol e departe.
Corect, rromul nicolita e simbolul stelei !. Nu va mai ascundeti dupa deget, toti rromii din Romania sunt stelisti, acum au si un jucator simbol !? (un jucator reprezentativ)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.