Alte știri din fotbal
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia » Echipele de start în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
El va arbitra FCSB - Dinamo! » A fost acuzat că ține cu campioana, iar Gigi Becali l-a lăudat recent: „Se vede pe fața lui”
3
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu două ore înainte + Primele vedete care au ajuns
0
Incredibil! Marko Dugandzic, aproape de o destinație surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
E greu să te bați cu becali ... la locul 2 :))))))))))))))))))))
Becali și impostoarea Fotbal Club FCSB = cancerul fotbalului românesc. Forza Talpan!
Ce gogoman. In ultimii 13 ani a câștigat 3 titluri si a pierdut 10, nu are stadion, nu are galerie, nu are identitate, si chipurile "E greu sa te bati cu Becali".
Ce urât a îmbătrânit Jijel.. uitati.vă la poză! Ce om fals: păr fals, echipa sa e falsa Steaua, clinica sa e o falsă clinică de oncologie...
gigi e *** *** nu-l mai bagati in seama
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rednic da prime jucatorilor din banii lui la orice victorie plus salariu lunar il imparte in vestiar. Cu asta o sa castigam noi titlu, cu respect, nu cu denegrarea jucatorilor buni si tineride la fcsb ,la tv dupa un meci slab
Hai sa ne mai laudam putin. Putin,putin si sa ne mai dam si niste aere.Dar......tot "cioban",ce sa-i eri.
Doar tu ești regele hotiilor, al imposturii și al ilegalităților. E greu cu Becali!
jijele te-ai tuns ca CEZAR dar tu esti un biet cioban ,si chiar iti sta bine cu bota-n mana .Singura ta realizare prin care ai demonstrat cat de tare esti a fost atunci cand ai oferit 20o00 de veste ortacilor tai !!!!!!!!!!!!!!!!
Sigur nu mai exista ziariști sportivi . Ce faceți mai? Vă uitați la TV și scrieți . Bravo la voi! Gazeta Pro X . Eu zic să plătiți un comision la Pro sa vi le scrie ei direct.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.