Alte știri din fotbal
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj”
0
Gică Popescu a răspuns după atacul dur al fanilor Farului: „Am adus în club peste 9,5 milioane de euro”
0
U Cluj face ultimul antrenament înaintea finalei campionatului în baza tricolorilor
0
Știri din fotbal internațional
Ce au remarcat italienii la Cristi Chivu: „E la fel ca marii antrenori europeni. Crește o nouă generație...”
0
Lotul Belgiei pentru Cupa Mondială: decizia în privința lui Romelu Lukaku
0
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Eu rețin așa din articol: "Atunci când Gigi Becali a preluat clubul, în 2003, echipa practic nu exista în configurația întrecerii intercluburi. Era pe 118 și începuse să se obișnuiască având statut de out-sider la tragerile la sorți." Deci în numai 3 ani, Gigi a dus Steaua de la rolul de nimeni în Europa (un fel de Mimao) la semifinalele UEFA, 3 calificări consecutive în grupele UCL (2007-2009) și per total 15 calificări consecutive în grupele europene.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cei trei crai lovesc din nou ! FCSB "eliminată încă din primul tur al Conference League" ??? Era turul al doilea, amatorilor !
Sunt curios: tu ce ai facut intre 1998 (nu 2003!) si 2017. Ai jucat tabinet, inchis ***? Bai, ***, sunt 19 ani in care n-au existat clone pe aici, ai venit tu de 4 ani incoace sa ne indopi urechile cu elocinta ta? Du-te, ma, de-aici pe tigaia aia de o numiti stadion si joaca -te acolo in nisip cu ceilalti clonati, suntem satui de destepti in tara asta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iti fileaza numele prietene :))
CFR Cluj e peste FC FCSB! Iar pe Steaua nu o amesteca aici. Sectia de fotbal a Clubului Sportiv al Armatei s-a reinfiintat in 2017.
FC FCSB a fost eliminata din primul tur preliminar in care a participat - turul II al preliminariilor Conference League. Practic FC FCSB a fost zburata din prima. Nu e nimic gresit.
E o veste foarte bună că Fcsb-ului i se duce la vale coeficientul. Fotbalul românesc trebuie să scape cât mai repede de acest club care se află ilegal în Liga 1. Abia atunci o să își revină fotbalul nostru.
cineva a uitat să dea semnalul la haterii prostalăi :)))
Hai bocitoarelor care va bucurati cand FCSB nu reruseste sa castige! Oare mai exista vreo "echipa de soc" care sa se bucure de orice insucces al lui Becali? *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.