Alte știri din fotbal
Tragedie imensă în fotbal. O tânără jucătoare a murit într-un accident rutier
0
Fost internațional român s-a antrenat cu o echipă din Liga 2
0
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
7
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
Știri din fotbal internațional
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
S-a spart condomul si l-a fatat pe iosif. Ce accident...:)))
Prostălăii mimaoviști se bălăcesc în sărăkie extremă, ce treabă au ei cu titlul de campioană?? Respect Don Pablo!
Greu să iei titlul contra mafiei ceferiste, dar nu imposibil
Las că vezi tu pe dracu mâine la tribunal. Te îngenunchează Talpan.
Se baga? Sa va ia (dracu) de putori fecesebiste. Dezafilierea ! :)))
Cum ma desteptule ca echipa din 2003 sa fie o clona daca avea in componenta AFC?????Tu stii ma ce a fost AFC????
Steaua este in Liga 1 .....Poti sa te crezi buricul pamantului dar nu esti decat un tip mic plin de ura....
Doar prostii prostilor mai numesc pe FC FCsb, Steaua din liga 1. Atat de prosti sunt si de needucati incat nu inteleg, ca animalele, chiar daca le explici in limba materna ca clubul lor nu este, nu a fost si nu va fi niciodata Steaua Bucuresti. Exista o singura Steaua Bucuresti si e unica si este in posesia CSA.
Cei mai mari antistelisti sunt gigistii fecesebisti.
Sper să vină verdictul definitiv și irevocabil, ca să scăpăm de sleahta asta de infractori care se numește FC FCSB.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.