Alte știri din fotbal
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
0
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Cătălin Cîrjan vine cu explicații: „Voiam să lămuresc de mult situația asta”
1
Panduru a ținut să-l evidențieze pe antrenorul din Superliga: „Treabă foarte bună!”
0
Știri din fotbal internațional
Gestul lui Florinel Coman, după golul marcat în Supercupa cu desfășurare dramatică
0
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
0
Marc-Andre ter Stegen a recunoscut după plecarea de la Barcelona: „L-au ales pe el și respect asta”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic » Echipa de start OFICIALĂ! Gigi Becali s-a ținut de cuvânt
23
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
In sfirsit ne-a luminat . E clar. Noi credeam ca e antrenorul principal la FCsb! Cind colo e secund frate ! Haralambus este ofiter de presa iar Pintilii cara mingiile si echipamentul . Da cistiga bine la posturile care le au. Probabil posturile le si tin . Si eu ma gindeam sa ma rog de Dumnezeu poate vine si la Rapiduletul meu antrenor. Da acuma daca e luat nu poate sa fie principal la doua echipe din Superliga - Superbet . Il suspenda Burleanu ! Poate ne rugam de Cel de Jos daca Cel de Sus e sub contract . Dar vorba lui Toma Caragiu din celebrul scheci " Mefisto" ( e pe youtube) : Da' arbitrii !??!!??
Daca vreo casa de pariuri ar da cote ptr. periada de tacere a lui Gigi,vand un pont nu se abtine multa vreme, cel mai probabil va vorbi dupa prima infrangere,altfel cum ar mai pune presiune pe arbitri, cum ar mai spune ce arbitru doreste, cum ar bate apropo cui sa o lase mai moale ca nuau sanse sau sa-i convinga sa lupte impotriva principalilor contracandidati,
Mai uscat mai curat si cu titlu ratat..hahahahahahăhahajajahahajahajahahajah
Mă băieți, ăștia de la GSP, trimiteți-i mă un mesaj cu nr de telefon al unui psihiatru, omu ăsta chiar crede că Dumnezeu nu are alte preocupări decât modul în care joacă fcsb-ul.
Vorbe goale ! Din prima etapă de play-off se dă iar în stambă, cine îl mai crede pe fariseu ?
Bai Gigi ..ce suflet sa pierzi? Ai citit biblia? chestia cu "Nu fura" era acolo cand ai citit-o? ai fost pe la "facultate" ca ai furat? Crezi ca daca acuma faci 7 biserici se uita ca ai fost un infractor ca ai furat? E prin Biblie pe acolo pe undeva "articolul" ala. Degeaba te dai tu acuma smerit... ca oricum nu esti. Ai facut bani din furt... din banii aia ai facut mai multi bani dar tot din furtul initial au provenit. Poti sa ai 10 caciuli cu 20 de cruciulite in frunte.. al de sus tot stie ca ai furat. Degeaba dai 10 la suta cand tu 90 la suta ai facut din ce ai furat initial. Asa ca eu zic sa te obisnuiesti cu sauna... e cald e fierbinte acolo. Exact ca locul unde o sa ajungi. Parca e si o pilda prin biblie cu bogatul ala de nu a vrut sa dea ce a facut din hotiile de o viata si a zis ca daca da o parte il cumpara pe al de sus. Cred ca a fost scrisa special pentru tine. Oricate biserici faci oricate cruci pui pe la haine ...la final nu va conta din moment ce ai un cent din ce ai furat. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sucu in vizita la sediu PNL ... e in carti pentru primaria capitalei ... victoria cu 4-0 l-a scos in fata ... cum isi baga coada politicul in fotbal.
Dumnezeu e de asemenea si impotriva celor prosti. De asta iesiti mereu pe locul 2. Sau mai jos.
8 ani de eșec nu l-au învățat nimic.El într-una Batman-Batman!!
De unde nu conta, acum Rapid e instrumentul divinitatii. :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.