Alte știri din fotbal
Promisiunea căpitanului Nicolae Stanciu, înainte de Turcia - România
0
Șeful lui U Cluj a ales adversarele în lupta pentru titlu: „Ele sunt cele mai periculoase”
0
Un debutant va apăra în Turcia! Trei foști portari ai României comentează pentru GSP: „Ce se poate întâmpla cel mai rău, să pierdem? Și ce?!”
0
Oaza românilor din Istanbul, între credință, fotbal și dor de casă: „I-aș săruta mâna lui Mircea Lucescu!”
1
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola și-a făcut rău singur! Din nou
0
Messi, gol din lovitură liberă în MLS! Răsturnare de scor la New York
0
Alvaro Arbeloa a bătut-o și pe Atletico: „Vă zic ce mi-a plăcut cel mai mult”
0
Mikel Arteta a primit două lovituri după ce Arsenal a pierdut prima finală a sezonului: „E o accidentare la gambă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
17
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
Ninoninoninoninonino
Ce repede v-aprindeți!Vă simțiți grav cu musca pe căciulă.Vouă orice atac mai bărbătesc vi se pare rupere.Alții o numesc intimidare.Dacă le dădea ălora de la Argeș penalti la hențul ăla clar,și nu dădea invers,alta era desfășurarea meciului.Plângeți mai rău decât femeile de la fotbal ***Ceea ce spui tu cu Borcea și Mureșan se întâmpla acum 100 de ani.Ăia s-au lecuit de practicile alea,Becali le-a ridicat la rang de artă.Omenii...doar suntem oameni.Nu mai luați foc atâta,că luați degeaba.Cu voi trebuie să se joace fotbal ca și cum ai fi la domnișoare prima dată.Cum vă iau unii mai tare,cum au jucat la rupere.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ceea ce faci tu se numeste ipocrizie maximă! Mă îndoiesc că erai la fel de îngrețoșat pe vremea când Borcea împărțea șampanii (că după ce a plecat el s-a mers pe burtă) sau pe vremea când Mureșan recunoștea aceleași practici pentru care patronul FCSB a făcut închisoare. Și una e când o echipă își apără corect șansele pe teren și joacă fotbal pentru asta și alta e când din prima secundă intră la rupere la cei mai importanți jucători adverși!
Adevărul e că,atunci când știți că patronul vostru are astfel de practici,vedeți prime la adversari de la pretendenta la titlul de campioană,ori de câte ori adversarul joacă pe bune împotriva voastră.Mentalitate de 2 lei aveți.Dacă o echipă își apără corect șansele pe teren înseamnă că a fost neapărat premiată?Nu.Oamenii au vrut pur și simplu să vă bată.Dar așa se întâmple atunci când știi că ai tăi fac d-alea nasoale,crezi că toți fac la fel.Provocați greață oricărui om cu o mică rămășițe de moralitate în el.
Ai fi de ras, daca nu ai fi de plans...
Stiam eu ca esti ceferist!
GSP.vedeti ca va lipsesc articolele cu fostii arbitrii...Etapa trecuta pe vremea asta aveati nenumarate articole cu aia...
Cât sunt Cârțu si Marcel Popescu la CSU Mogoșoaia nu sunt un pericol
Cel puțin locul 2 e securizat, Craiova începuse să dea târcoale iar Marcel Popescu - obositorul federal - doarmea efectiv cu cortul aici pe site
Gigele, mare geniu ce ești, sper ca te-ai lamurit cum sta treaba cu Mamut...baiatul nu este in stare sa dea gol, asa cum facea Keseru, insa o comite in prorpiul careu !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.