Alte știri din fotbal
Primul mesaj al lui Gică Hagi, după ce naționala a ratat Mondialul, a venit pe aeroport » Planul de „resuscitare” al României
0
Atacă violent comentariul TV de la Turcia - România: „Două țațe, doi moșnegi ramoliți! Grădinescu ar trebui să iasă la pensie, e dezagreabil! Ați văzut ideea lor șocantă?!”
21
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Știri din fotbal internațional
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Te faci de ras, anonimule! Auzi la el, cica o clona aparuta in 2017 in Liga a 4-a de amatori e echipa simbol a fotbalului romanesc. Poate a armatei romane, aflata in intrecere cu armatele prietene din NATO! -:)
Ce legatura are inaltimea? O tampenie! Fabio Canavaro, 1,75m, balon de aur in 2006. Altii? Franco Baresi 1,76m, Costacurta 1,83m, cuplul de fundasi pe care ii viseaza si acum Lacatus & co. Sa mai aducem aminte si de Carles Pujol 1,78m, Ramos 1,84m, Lilian Thuram 1,82m, Marcel Desailly 1,83m toti campioni mondiali. In aparare ai nevoie de forta, plasament si creier. Degeaba ai 2m daca esti lent fiindca in fotbal nu exista doar faze fixe. Eu propun, pentru linistea lui nea Gigi, sa se modifice regulamentul, ca la handbal, schimbare pe faza de aparare cand e vb de faze fixe. Abia astept sa-l vad pe plavanul de 1,96m la o faza de contraatac.
George Becali: „La mine, bănuții, tată!”.
''FCSB va domina Liga 1 În acest moment, FCSB deține cel mai înalt stoper din Liga 1. Niciun alt fotbalist, de la celelalte formații, nu atinge 1,96 metri.'' :))) Bah, eu stiam ca se joaca pe puncte, nu pe inaltime. Hahaha! Dar nah, dupa atatia ani de suferinta, cred si eu ca va scremeti sa gasiti orice ca sa scrieti ca FC FCSB va domina Liga 1. Hahaha! :))
Dar nu-i bai, tot Becali lămurește / liniștește situația: "Suporterii noștri sunt așa cum sunt, nu au prea multe clase, vor înțelege ei"
Mai scrieti două articole si poate valorează amandoi cate 30 milioane de euro ca......sunt inalti! De unde aveti atata imaginatie nu pot să-mi dau seama :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fugiti ca se porneste tavalugul, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te duci prea departe si in zone greu accesibile pentru noi. Eu zic ca nu ne-a mers rau cu Dorin Goian (1,94 m), Sorin Ghionea (1,87 m), Luckasz Szukala (1,95 m), ori Florin Gardos (1,93 m), asta din urma pana la valul de accidentari care a dat peste el!... Hai sa-i vedem si pe noii veniti la treaba! Oricum, fundasii cu talie si mobili sunt regula, ceilalti exceptia! -:)
Tot frustrat ai ramas??anul trecut ati avut finala cu noi,cu titlul pe masa,la voi,in sud..ce ati facut??parti..ce coruptie??trebuia sa ne bateti un singur meci,care pe care,si era si la voi acasa..nicio coruptie,era un singur meci in care sa aratati ce puteti..v am rupt terenul in cap..atat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.