Alte știri din fotbal
Pleacă de la U Cluj 100%! E și pe placul lui Daniel Pancu
0
Chilipir pentru Dinamo! Suma pe care o plătește pentru primul transfer al verii
0
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
Știri din fotbal internațional
Cei 3 fotbaliști ceruți de Cristi Chivu la Inter » 100 de milioane de euro pentru jucătorii rivalelor
0
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Detalii din dosarul proxeneților români care au forțat tinere cu probleme ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de ...
Libertatea
esti ***. am avut tot ce ai punctat cu 0
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am avut de toate! casa. masa. loc de munca. vacante. esti prea tanar sa intelegi tu asa ceva!
Iar te facusi de ras, ca nu stii sa scrii ... Hi, Hi, Hi !! :)))
Si poti sa continui ... 0 carne, 0 lactate, 0 benzina, 0 curent, 0 apa calda, 0 caldura, 0 meciuri de fotbal la TV, de fapt 0 TV ... Fo' bine, cu 0 (ZERO) datorii externe !? ;)))
vezi ca "cizmarul" a condus bine tara!! 0 dar 0 datorii externe!!
Cum sa votezi un astfel de personaj ce jucatorii ptr el reprezinta o marfa ,un infractor ,puscarias , *** funtional ,asta nu stie decit sa faca afaceri sa i-si inmulteasca averea si sa nu fie controlat de stat ,deja acum face afaceri Marcel Ciolacu , va dati seama daca acest puscarias va fi presedinte ,nu numai ca va baga tara in gard ,in faliment ,orice parlamenter va face la fel va fi si mai mare coruptia fara sa fie controlati ca la putere este un infractor real
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intră la pușcărìè în pŕìmul minut dùpă alegeri.
Fix asta ne mai lipsea ....Becali presedinte :)))))))))))))))))) dupa un cizmar sa vina randul unui oier sa conduca o turma de ***, care cred ca ei sunt steaua :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo lui ca-l voteaza fiindca ii este dator cu viata, dar cum sa spuna ca intra 100% in turul 2?
Si totusi.. cum se face ca Borcea,Badea sau alti dinamovisti cu bani nu l-au ajutat si in schimb il ajuta ciobanul ?? Aici e marea intrebare la care voi dinamovistii trebuie sa dati raspunsul.Pentru ca lucrurile astea devin publice,mai devreme sau mai tarziu afla lumea si va pune eticheta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.