Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Dacă ai știi...
la cat te-am injurat,crede-ma ca deja incepi sa plangi:))
Hahah, iar ti-ai luat stelute si umilinta pe paine de la mine.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Spor la spalat closete!
eu sunt in Romania,tu ai fost expulzat din tara
Ce conteaza asta friere, si Juventus sau Hamburg au poposit in diviziile secunde, plus multe alte nume mari. Decat gigist (prst), prefer si in Liga a 3-a. Decat cu cruci si matanii, cu delir non-stop si aberatii, orice este mai ok. Dar ce sa stii tu, un salahor plecat pe minimul din strainatate.
La vremea aia voi jucați la matineu cu Metaloglobus, fraiere...
Pai nu am zis ca le speli in strainatate, le speli aici, in Romanica, pentru idolii tai nea Gigi si Simion.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.