Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului trece la amenințări: „Jucătorii vin în România și zic că e ușor. Tragem linie și pot pleca”
1
Legătura dintre Mircea Lucescu și „İnönü”: gol, supremație + gest din partea românului pentru turci
0
Fotbalistul care e foarte aproape de FCSB deja l-a impresionat pe Mihai Stoica: „Asta am apreciat”
5
Lovitură pentru Mircea Lucescu » Jucătorul naționalei a fost suspendat de UEFA și ratează meciul cu Turcia
18
Știri din fotbal internațional
Record! Erling Haaland a intrat în istorie + Premieră pentru Guardiola în ultimii 5 ani
0
Dorit de clubul din Superliga, acum este favorit să preia o echipă din La Liga
0
Robin van Persie, reacție incredibilă despre Gigi Becali: „Și acum, să aud”
0
Liga Campionilor programează astăzi alte 9 partide! Se joacă pe 7 stadioane
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Sute de mașini Porsche din Rusia au încetat brusc să mai funcționeze. Care ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan susține că a văzut „cap-coadă” documentarul Recorder și pune ...
Libertatea
La cap trebuie operat.
asta cred ca e in stare sa faca si operatie de sex doar sa scape de puscarie, dar parca parca vad ca se duce sa se opereze in strainatate si in drum se razgandeste si ne trimite salutari din nustiu ce tara unde romania nu are acord de extradare pana cand prietenii lui din psd gasesc un presedinte care sa-l gratieze Un sfat pentru gsp : vedeti ca ghita ciobanul e tot stelist si e la moda bagati tare pe el si mai lasatine drea.ku cu oparitul asta
Un vagabond ordinar are prea multa atentie de la presa si de la spitale, VPM oroare absoluta care ai distrus Steaua!
Rusinos !Ce face acest cimpanzeu este grotesc,penibil, asta este reprezentativ cu tot ce inseamna steOAIA ,sint tari doar in presa ,in rest ,doar plangaciosi cand dau de greu .Nu poti sa simti decat sila,iti vine sa vomiti cand vezi lipsa de demnitate a acestui ordinar interlop ,sa faci in fiecare zi cate o cerere de eliberare toata presa incearca indirect eliberarea babuinului pe cazue medicale (cand dansa de revelion ca un dobitoc nu il mai durea coloana )Stai sa vezi cereri de eliberare cand o intra slugoiul mimi stoica la bulau ,oare o sa mai fie asa de arogant in celula ?Asta este steOAIA si tot ce se leaga de acest nume PUTREGAI invelit in staniol .
L-au ajuns blestemele de la batrini din Pipera,carora le-a luat paminturile.Pe uni ia amenintat cu bataia saraci......
Daca-i pe bune, sa-i dea cel de Sus sanatate. Daca nu, un malpraxis.
cand s-a pricopsit cu hernie de disc ? cand dansa de rupea mesele ? cand se suia pe limuzina sa "salute multimea"? cand repara limuzina cu ranga ? sau a stat prea mult aplecat acolo unde este ? chichita avocateasca. una peste alta e clar ca si-a facut rost de o operatie de hernie, prin aceeasi metoda prin care borcea a fost operat pe cord. gigi ar face orice ca sa poata iesi mai devreme. doctorii nostri sunt cei mai buni...cand vad cascavalul nimic nu-i mai opreste... spor la treaba !
Poate il opereaza si pe creier. Sa-i puna macar unul de berbec ca-i mai bun ca al lui !
Ciomu mai profesează ? Il recoman lui becali :)))))))
si se pare ca in cele din urma va fi operat in dubai,dupa spusele avocatului care toata ziua manca cccct...in direct la televizor pt ca estre dreptul puscariasului ca pe banii lui sa sae opereze unde 'vrea' muschii lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.