Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Du te la insolventi avocatul melcilor. Oricum aici fac toti pe tine prostovane.
Neimportant.gignho nu e patron in acte......:D
sa nu-si dea foc la basma :)))))
Andone 2008,Petrescu 2009.....oricum,mea culpea,credeam ca titlul cu Dinamo e ultimul.......e,oricum titlurile din vremea cu calificare directa UCL stiam cum se luau......:D
bai labarica, cun naiba sa nu-ti placa comentariile unui cioflingar ghencist care se afiseaza cu alta sigla?! imperatatul sau tampilla ,unul dintre ei...ei au obiceiul acesta.
Pardon, era vorba despre sezonul 2013/2014 al UCL.
Banca Religiilor unde este Cordos presedinte.
Jiji are datorii mari la o banca !
Plus (sezonul asta) vanzarile lui Chiri, Ruse si Bourceanu!
Cred ca e mai usor decat sa lucrezi cu niste patroni de alta religie si total alta cultura, alta limba si intr-o tara unde sunt alte principii sociale si te cenzureaza in viata sociala si personala. Si daca lua un milion pe an la steaua, e suficient incat sa traiasca el si familia lui decent inca 4 generatii de acum. Nu lucra nici la steaua pe gratis sau pe biscuiti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.