Alte știri din fotbal
România U17 - Italia U17, meci decisiv pentru calificarea la European și Mondial
0
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Un singur „tricolor” lăsat în afara lotului
8
În cursa pentru promovarea în Superligă, clubul încasează un croșeu în plin: „Gata cu cotizația! Nu mai dăm niciodată!”
0
Deschidere de scor în România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită » „Tricolorii” își dispută ultimul meci din grupă
3
Știri din fotbal internațional
Două nume noi în tranzacția pentru Alessandro Bastoni » Barcelona îi propune lui Inter un atacant și un mijlocaș
0
Sky Sport a anunțat: acord între Roberto De Zerbi și Tottenham! » Detaliul care amână comunicatul oficial
0
La asta nu se așteptau! Cum i-au întâmpinat kosovarii pe turci, înaintea barajului: „Ați achitat datoria în 1999”
0
Campanie împotriva antrenorului dorit de Tottenham: „NU! Tot progresul ar fi compromis”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Eleva de 15 ani care a împrăștiat în 1987 bilețele cu „Jos Ceaușescu”: „Mi ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Iar vorbește gura fara el ... Intre fcsb actual ci cel de acum un an exista o mare deosebire in privința calității lotului. El a cumpărat Academica Clinceni, a dat ce era vandabil, orice jucător din lot e e taraba, nu a cumpărat practic nimic. Știm bine de ce: in toamna vine verdictul in prima instanta in speța despagubilor plătibile pe 10 ani. Desi nu e executorie si nici definitiva daca verdictul va fi zeci de milioane nu va mai aștepta decizia finala ci va falimenta societatea. Omul încearcă sa faca profit înainte de verdictul in prima instanța pt ca dupa e destul de periculos sa il sifoneze (nu e el primul care ar încerca sa devalizeze compania intre verdictul din prima instanța si cel din Apel motiv pt care exista legi dure pt asa ceva si intra in alte belele)
ce eliminare visezi? dadeai tu scris ca daca terminam pe 1 ajuungeam in optimi?
Deci asa se comporta un credincios, ca ciobanul agramat! Mai bine fara credinta decat fatarnic ca el!
Intr un fel are dreptate.....asa zisii priceputi in ale fotbalului ce au facut? becali prost cioban cum e ..uite ca rezista si nu distruge echipa (asa ziceau aia in fiecare an)
Mariusica tata, sunteti condusi de...penali!:)))
Pai eliminarea din EL tot lui i se datoreaza! A bagat rezervele cu Lugano si a cazut cu...Lazio! Plzen a mers mai departe trecand de Partizan!:)))
N-a explicat omul ... se referea la “penalii” care nu cotizeaza la bunul mers al ziarului. Acum ai inteles la care “penali” se referea? Inclusiv la Nea Ionut ala al vostru...ala e prea zgarcit sa le arunce cateva mii pe luna :))
@pus
De “spectacol pt oameni” a uitt ciobanul. A ramas doar cu “patronul sa faca bani”. De pe vremea lui Protasov n-am mai vazut “spectacol”. In rest, acelasi albanez pun pe bisnita si furaciune.
Geambasu in editorialul de ieri: Am promis ca nu mai promovam penalii. :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.