Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
2
Știri din fotbal internațional
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf cere calificarea la „masa verde”
0
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
M ai disperat cu faza asta! Prefer sa platiti. Ca o sa intre la bilant si acolo o sa se dea socoteala. Pe termen lung vor mai fi amenzi. Iti repet, l-ati enervat teribil pe burleanu. O sa platiti amarnic. Apoi...Daca stai sa te gandesti, socoteala ciobanului a fost corecta. Am castigat la Ploiesti? Joi o sa-i batem pe aia si asta e. Ce ai vrea? Sa castigam cupa asta intertoto? Daca jucam in grupe nu e bine, daca nu jucam iar nu e bine. In viata oricarei echipe sunt perioade mai bune sau mai rele. Lucrul cel mai important pt mine este sa va vad in B. Atat. Restul? Vom vedea ce loc prindem. 1? 5? 10? Asta e. E un joc pana la urma. Nu traiesc cu gandul la FCSB sau CSA. Zi buna.
:)) Vino cu alte conturi. Pe asta te am facut de ras de prea multe ori. Esti ca spamul. Nu scap de tine. :)) Ai grija de ficat :)
Atunci eu tac si tu zi-le cum iti vin la gura. In fond e treaba ta unde te plasezi in societate.
Asa e, dobermane. Ar trebui sa avem mai multa consideratie pentru un fost condamnat, care isi trateaza angajatii ca pe niste argati.
sigur că nu sînt jigniri, erau jigniri dacă ciobanu era conațional de ***r, au ce de cartonașe galbene și roșii s-ar fi dat...așa dacă Giginho îi alb ca laptele poate fi jignit, nu putem să ne punem cu prostia artificială că nu se știe dacă îi albă sau neagră
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tinerei si sa aiba barbatie de minimum 18.
Nicio zi fara Becali si "tepele" pe care si le trage singur! De-a dreptul induiosatoare grija pe care cei trei gazetari sportivi renumiti o au fata de banii multimilionarului! Saracie mare de subiecte pe la Gazeta!! :)
are dreptate ca sunt slabi, dar el i-a adus, lui i-au placut ... Gigi (pe langa A1, antrenor principal) mai nou e si "scouter", el isi alege jucatorii, care-i plac lui: tinerei si sa fie romani (crezand ca poate sa-i vanda pe sute de mil/euro, afara, dupa 2-3 meciuri cu Chindia si Mioveni)!!!
Problema nu-i ca critici ca de aia scrii aici problema e cum o faci. Chestie de sapte ani de acasa.
Tănase,Coman,Benzar plus fratele,Nedelcu,Radaslavescu,Boboc,Alibec și alții care or mai fi,toate tepe marca Hagi cumpărate pe bani buni de fin.Oare n-o fi vreunul prin curtea ta,Gigi,care sa ia un comision de l a rege pt.nonvalorile pe care le cumperi pe bani grei?O fi (sub)injinerul doxa în fotbal?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.