Comentarii (88)
1948forever
1948forever  •  07 Februarie 2022, 12:13
Postat de Dumitru Ciobanu pe 07 Februarie 2022, 12:10

Să pupe Becali pe arbitru că ia dat un punct,Stoica a simulat grosolan pe final erau vreo 2-3 pe jos în care și lui Kovacs i sa făcut milă și a dat 11 m pomană și Becali mai pune presiune,nu am auzit nimic de la MM,să joace fotbal să dea 3-4 goluri și nu să ceară pomană de la 11m

sa pupi tu cartea de limba romana ca te-a batut invatatoarea cu ea in cap

10153267892110559
Dumitru Ciobanu  •  07 Februarie 2022, 12:12
Postat de 1948forever pe 07 Februarie 2022, 12:10

daca voia sa castigam, dadea penaltiurile alea 2 pe care nu le-a dat, plus cateva rosii care au fost. ***. mai faceti clasamente cu fcsb ajutata, s-a vazut si ieri cat de ajutata e

Să joace fotbal pe goluri cinstite nu pe pomeni de-la 11m.

983732924972315
Soos Vilmos  •  07 Februarie 2022, 12:11

Acest BA al fotbalului mioritic ( ca sa nu spun ciobanesc) are un tratament special din partea altor "intelectuali" de la gsp.

Dumitru Ciobanu  •  07 Februarie 2022, 12:10
Postat de iosif. pe 07 Februarie 2022, 12:03

***

1948forever
1948forever  •  07 Februarie 2022, 12:10
Postat de ionnis pe 07 Februarie 2022, 12:02

Cand a dat 5 minute de prelungire nu a fost furt pe fatza? Nu stia cum sa va mai ajute sa egalati si tu il critici ca sa acoperi ajutorul

wisebit  •  07 Februarie 2022, 12:02

Dupa ce te-au ajutat arbitrii tot campionatul acum ce faci bre' nea Gigi? Hotul striga hotii?